Dünya çapında gişe rekortmeni 'Fast and Furious 6' (Hızlı ve Öfkeli 6)'nın yeni bir posteri yayınlandı.


Hız yarışları üzerine kurulu dünya çapında gişe rekortmeni serinin son filmi 'Fast and Furious 6' (Hızlı ve Öfkeli 6)'nın yeni bir posteri yayınlandı. İlk yayınlanan Vin Diesel'li poster ile aynı temada olan ikinci görsel de Diesel'in yerinde filmin önemli karakterlerinden olan Paul Walker'ı görüyoruz. 'Hızlı ve Öfkeli 6' ile tekrar dönen ünlü yıldızların bulunduğu oyuncu kadrosunda baş rolleri Vin Diesel Paul Walker ve Dwayne Johnson paylaşıyor. Bugüne kadarki en riskli macera için yeniden bir araya gelen Jordana Brewster Michelle Rodriguez Tyrese Gibson Sung Kang Gal Gadot Chris "Ludacris" Bridges ve Elsa Pataky'ye Badass dizisinden Luke Evans ile Gina Carano da katılıyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

SONSUZA KADAR KAÇAK MI YAŞAYACAKLAR

Dom (Diesel) ve Brian'ın (Walker) nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır.

Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan Dom'un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty'dir (Rodriguez). Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs Dom'dan en seçkin takımını Londra'da toplamasını ister.

Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir. Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu'nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen aksiyonu akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran 'Hızlı ve Öfkeli 6 6' filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine yapımcı Clayton Towsend'in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]