Damat İçin Spor ve Diyet

Damat düğün gecesi fiziki görüntüsünden tepki almak istemiyorsaDamat İçin Spor ve Diyet diyet ve bununla birlikte spor yapması mecburidir. benim kilom yok neden diyet yapayım demeyin.

Aşırı kiloluysanız yada form tutmak istiyorsanız düzenli olarak günlük programınızın arasına mutlaka spor ve diyet zamanı ayırmanız gerekiyor. Diyetisyenler bu konuda yol göstericiniz olabilir verdikleri çetele sayesinde gün içinde gerekli kilo kaybını ve buna baglı olarak bünyenizi dinç tutabilecek formülleri göstereceklerdir.

Diyetisyen için zamanım ve maliyetim kısıtlı diyorsanız her sabah mutlaka düzenli spor yapın yürümek en sağlıklı spordur. Vucudun beslenmesi düzenli oldugu müddetce kişinin cildinicanlı tutmasını saglar fotograf ve kamera çekimlerinde canlı görünmesini sağlar.

Sporu özellikle sabahları yapmalı çünkü açlıgın gerçek anlamda kullanılabildigi saattir sabah. kan şekerinin düştügü midenin tamaen boş oldugu sindirimin durdugu sadece aktif metobolizmanın deevreye girdigi saattir. Bütün glukojeniDamat İçin Spor ve Diyet yağ depolarınıDamat İçin Spor ve Diyet proteyin depolarını enerji olarak kullanma şansı vardır. Vucudun en fit oldugu saattir. Sporu düzenli olarak hep aynı saatte yaparsanız serotonin maddesi salgılayan tüm sistemler devreye girer. Kendinizi yorgun hissetmenize ragmen o gün akşama kadar sizi yoracak hiç bir problem olmaz damat için de önemli olanda bu.

Diyelimki sabah sekizde kahvaltı yaptınız. Esas sindirim dört altı saat sürerDamat İçin Spor ve Diyet sabah yediginiz malzemeyi saat ondörtte kullanamazsınız. Yani yemekten 2 saat sonra spor yaparsanız sindirim devam ettigi için rahatsız olursunuz. Sindirim ile yapacagınız egzersiz arasında kordinasyon olmalı. Sporu sabah yaparsanız yemek depolarını boşaltırsınız. Birde askere giden erkeklerin özellikle haftada bir kaç kez çıplak ayakla topraga bastırılırdı böylelikle düğün telaşıyla vucutta toplanan elektiri deşarj etmiş olursunuz deneyin farkı görün.