Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Yakışıklı Doğulmaz, Yakışıklı Olunur

  Erkekler aynalarla barıştı. Tepeden tırnağa bakımlı olma konusunda kadınlarla yarışıyorlar. Her gün duş alıpgiyim kuşamlarına özen gösteriyor Yakışıklı Olunur! cilt sorunlarınıYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! saç problemlerini en az kadınlar kadar dert ediniyorlar. Kusursuz bir görünüme kavuşmak için çabalıyorlar. Çok da haklılar. Çünkü görünümlerinden memnun olmakYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! hatta karşı cinsin iltifatlarına mazhar olmakYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! herkesin hakkı. Biz de bu yeni çağ erkeğine destek vermek için kolları sıvadık; uzmanlaraYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! bakımlı bir erkek olmak için ne yapmak gerektiğini sorduk. Beslenme alışkanlıklarından sporaYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! diş ve cilt bakımından saçlara birçok öneri aldıkYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! 2012’nin trendlerini öğrendik.

  Dokunulası ciltler

  Erkekler söz konusu olduğunda her şeyin başıYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! tıraş. Aslında erkeklerin cildiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! kadınlara oranla daha kalın ve dayanıklıYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! ama her gün yapılan tıraş nedeniyle daha fazla yıpranıyor. Bu yüzden tıraş olurken cildi yumuşatmak için özel ürünler ve köpük kullanmak gerekiyor. Elbette tıraştan sonra bakım yapmak da olmazsa olmaz. Nemlendirici krem ve balsamlarla yapılan bakımYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! tıraşı da daha keyifli kılıyor. Ama tıraş olmayı yine de sevmiyorsanızYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! 2012 sizin yılınız. Çünkü kirli sakalYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! yeniden gözde; top sakal da listenin ilk sıralarındaki trendlerden.

  Gülümsemenin sırrı

  BilirsinizYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! dişler beyazsaYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! küçük bir tebessüm bile tüm bakışları cezbetmeye yeter. Bu nedenle ağız ve diş bakımına özen göstermekYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! temel bakım kurallarının en önemlilerinden. Bunun için ne yapılacağı ise belli: Günde en az iki defa dişleri fırçalayıpYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! belirli aralıklarla diş taşlarını temizletmek. Diş hekimi ve protez uzmanı Çağdaş KışlaoğluYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! dişlerin zarar görmemesi için orta sertlikte diş fırçalarını kullanmayı öneriyor. Dişleri beyazlatmak için doktora gitmek şart değil. Çünkü bu işlemi görebilecek diş macunları artık her yerde var. Tek dikkat edilmesi gerekenYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! sürekli olarak kullanılmamaları.

  “Light ürünleri dikkatli tüketin”

  Diyet yaparak bir ömür geçmiyor. Zaten çoğu kişi diyet yaptıktan sonra ya kilo alıyor ya da sağlıksız beslendiği için formdan düşüyor. Yeni çağın trendi: Sağlıklı beslenmek. Uzmanlara göreYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! özellikle aşırı yağlı yiyecekler tüketmekten kaçınmak gerekiyor. Çünkü her ne kadar erkek metabolizmasıYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! kadınlardan daha çok yağ yakıyor olsa daYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! yağlarYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! mideyi daha uzun sürede terk ettiği içinYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! uzun vadede fazla kilo tehdidi yaratıyor. Beyaz ekmekten de kaçınmak gerek. Unutulmaması gereken başka bir nokta daYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! üç ana ve bir-iki ara öğün yemek. Bu sayede vücudunYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! yağları daha kolay yakması sağlanıyor. Uzman Diyetisyen Selahattin DönmezYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! light ürün tüketenlerin psikolojik olarak rahatladıkları için daha fazla yemek yedikleriniYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! o yüzden bu ürünleri de kontrollü tüketmek gerektiğinin altını çiziyor. Ve bir hatırlatma: BademYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! kuru üzümYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! kayısı gibi gıdaları hep yanınızda bulundurun kiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! çok acıktığınızda elinizin altında olsunlar.

  Fit görünüm

  Bu başlıkYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! erkekler için sağlıklı ve bakımlı olmanın en önemli işareti. Haftada en az iki kez spor salonunun yolunu tutanların özgüvenleri de daha fazla oluyor. Diyetisyen Elvan Odabaşı KanarYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! bir spor hocasıyla birlikte ilerlemenin daha doğru olduğunu söylüyor. Spor yapmak için en iyi zamanlarYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! sabah ve akşam saatleri. Sabahı seçiyorsanızYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! egzersize başlamadan önce hafif bir kahvaltı yapmanız en doğrusu. Zaten yeni trend de sporunYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! sağlıklı beslenme programıyla birlikte yürütülmesi. ‘Kuzey Güney’ dizisinde vücuduyla çok konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ’un eğitmenleri Karen ve Tony HillYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! uyguladıkları programda bu dengeyi özellikle vurguluyor. Tüm vücudun kullanıldığı boks gibi spor dalları giderek daha fazla ilgi görmeye başlarkenYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! çok farklı egzersiz yöntemleri de trend haline geliyor. Örneğin spor koçu Serhat SidalYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! klasik alet ve spor salonu programlarının çok dışında bir tekniğiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! ‘300 Spartalı’ filminin oyuncularına uygulanan yöntemleri kullanıyor.

  Eller yumuşakYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! ayaklar bakımlı

  KadınlarYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! uzun tırnaklı bir erkek gördüğündeYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! genellikle o erkeğin temizliği hakkında şüpheye düşer. İşte bu nedenle bakımlı erkeklerYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! ellerinin temizliğine dikkat etmeli. Ayakları da unutmayalım. Özellikle kış aylarındaYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! ayakkabı ve botların içinde kapalı kalan ayakların kokmaması için onlara daha fazla ilgi gösterilmesi ve koku önleyici sprey kullanılması gerekiyor.

  Elvis tarzı saçlar

  Bakım konusunda kadın ve erkeklerin buluştuğu yerYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! saçlar. Çoğu erkek de yeni saç modellerini takip ediyorYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! saç dökülmelerine karşı çözümYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! saçlarının yumuşak ve kolay şekil alması için yollar arıyor. Altın kuralYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! saç cinsine uygun ürünler kullanmak ve yıkama sonrası şekillendiricilerden yararlanmak. Gelelim 2012 trendlerine. Schwarzkopf Akademi Müdürü İnci YeldanYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! bu yılki erkek saç modasındaYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! enselerin kısa kesimli olduğunu söylüyor. ‘Elvis Presley modeli’ olarak tanımladığı bu modeldeYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur!saçın üst kısmının uzun ve yüksek bırakıldığını anlatıyor.

  SeksiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! feminen kokular

  Ter kokan birinin yakınında olmaktan kimse hoşlanmaz. Modern çağın erkekleri de elbette parfüm sıkmayıYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! roll-on’larını sürmeyi ihmal etmiyor. Buram buram parfüm kokmak yerineYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! hafif bir esinti yaratmak her zaman daha etkili bir yöntem. 2012’nin trendiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! ağır ve keskin kokuların yerine seksiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! feminen ve farklı temalara sahip parfümler kullanmak.

  Afrodizyak parfümler gözde”
  ? Kozmetika Yönetim Kurulu Üyesi Emre UsluYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! 12 yıllık deneyimine dayanarak şu tespitte bulunuyor: Erkekler de en az kadınlar kadar kozmetiğe ilgi duyuyor. 12-45 yaş arası eğitimliYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! kariyer sahibiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! kendini ve hayatı önemseyen erkeklerin bakım ürünü kullandığını belirten UsluYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! “Özellikle tıraş öncesiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! tıraş sırası ve sonrasında kullanabilecek ürün arıyorlar. Bu ürünlerin de doğalYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! kaliteli uygun fiyatlı olmasını istiyorlar. Bu tarz müşterilereYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! Decleor erkek serisi rahatlıkla cevap veriyor. Sisley’in Sisleyum’u ise ‘anti-aging’ etkili ürün kullanmak isteyenlerin ilk tercihi” diyor. Ona göreYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! sertYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! baharatlı ve maskülen kokular eskisi kadar tercih edilmiyor. Daha tazeleyici ve gün boyu temizlik hissi veren parfümler öne çıkıyor. Afrodizyak içerik taşıması parfümlerin en aranan özelliklerinden.

  “Kozmetik erkekler için de ihtiyaç”
  ? “L’Oreal Luxe markalarının iletişiminden sorumlu Filiz ÖzdağlarYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! aynı zamanda Kiehl’in Türkiye lansman projesini yürütüyor. Erkeklerin kozmetiğe bakış açısının 15 yıl içinde oldukça değiştiğini söylüyor: “Artık erkekler de kozmetiği ihtiyaç olarak görüyor. Bu yılYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! en çok parfüm tercih ediliyor. Türk erkekleri cilt bakımına henüz yeni başlıyor. Erkek bakım ürünlerinin satışıYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! toplam kozmetik pazarının yaklaşık yüzde 1’i. Erkek parfümlerinin ise yaklaşık yüzde 25’ini kapsadığını söyleyebiliriz.” Erkeklerin en çok tercih ettikleri koku türü ise odunsu ve oryantal olanlar. ÖzdağlarYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! bakım kremi kullanan erkeklerin sayısınınYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! Kiehl markasının pazara girmesiyle birlikte yüzde 30’a kadar çıktığını söylüyor.

  “Sevgilisi bakımlı olan erkekler de bakımlı”
  ? M-M Group’un Parfüm Bölümü Pazarlama Direktörlüğünü yapan Ertürk TürkerYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! bu yıl parfümde önde gelen markaları Calvin KleinYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! Euphoria Men ve IntenseYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! ck ShockYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur!Bulgari Men ve AquaYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! Marc Jacobs BangYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! Davidoff ChampionYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! Hot Water ve Cool Water olarak sıralıyor. Eşleri ya da sevgilileri bakımlı olan erkeklerin daha bakımlı olduğunu vurgulayan TürkerYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! şöyle devam ediyor: “Türkiye’de bakım kremi kullanan erkeklerin oranıYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! yüzde 5-8 seviyelerinde. Erkek bakım ürünlerinde dünya lideri Clarins Men serisi yorgunluk giderici yüz kremiyle göz çevresi kremiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! retinol teknolojisinin dünya lideri Lancaster 365 Cellular Elixir Intense DNA ComplexYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! yaşlanmaya karşı DNA’ya doğrudan etkili ürünlerdeYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! en çok tercih edilen kremlerimiz.”

  “Saç dökülmesini kontrol etmek kolay”
  Erkeklerin bakım ve iyi görünüm sırlarını bir kadına sorduk. Herkese ve her yaşa sunduğu çözüm odaklı ürünlerle öne çıkan Cosmed’in Pazarlama Müdürü Deren ÖztürkYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur!erkeklerin karşılaştığı sorunları ve çözüm önerilerini anlattı.

  Erkeklerin kişisel bakımlarına ilişkin en büyük problemleri neler?
  Erkek kullanıcılarımız en çok saç dökülmesinden şikâyetçi. Genetik mirasın yanı sıra stres de saç dökülmesinin önemli faktörlerinden. Araştırmalar da bu gerçeği doğrularcasına saç dökülmelerinin daha genç yaşlara kaydığını ortaya çıkarıyor. Ama iyi haber şu: Bu tür saç dökülmesini kontrol altına almakYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! çok kolay. Cosmed saç bakımı ürünlerinden yenileyici şampuan ve yenileyici serumYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! saç dökülmesini engellemeye yardımcı oluyorYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! yeni saç oluşumunu destekliyor. Saç dökülmesi kadar dillendirilmeyen diğer konular da; akneYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! istenmeyen tüyler ve ayak problemleri.

  Genellikle bu tür ürünlerin işe yaramadığından şikâyet edilir. Sizin aldığınız tepkiler nasıl?
  Çok sevindirici hikâyelerle karşılaşıyoruz. Örneğin bir kullanıcımızın eşiYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! geçenlerde internet sitemizden bize ulaşarakYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! saç bakım ürünlerimiz için teşekkür mesajı gönderdi. Bir başka örnekYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! Ankara’da bir kışla karşısındaki eczaneden. Cosmed ayak bakım kreminin ücretsiz deneme boyunu alan bir komutanYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! bir hafta sonra eczaneye tekrar gidipYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! sorununu deneme ürünüyle çözdüğünü söylemiş. ÖvgülerYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! titiz çalışmalarımızdan kaynaklanıyor. Etken maddeleriYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! Fransız laboratuvarlarından temin ettikYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! dermatolojik testleri yaptırdıkYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! ülkemizin saygın bir üniversitesi ürünlerimizin etkinliğini onayladı. Deneyimli profesyonellerden oluşan güçlü bir ekibimiz var.

  Bu yıl erkek bakım ürünlerinde en çok hangileri tercih ediliyor?
  En çokYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! saç dökülmesi problemi yaşayanlar için özel olarak geliştirdiğimiz yenileyici şampuan ve yenileyici serum tercih ediliyor. Cosmed ayak bakım kremi ise ikinci sırada. Üçüncü sırada ise tüy azaltıcı vücut losyonu ve serum var. Her ne kadar bu konu çok fazla dile getirilmese deYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! bu ürünlere yönelim artmaya başladı.

  Bakım kremi kullanan erkekler artıyor mu?
  Ne yazık ki bakımlı erkekYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! hâlâ sadece büyük şehirlerde yaşayanlarla sınırlı. Deodorant ve tıraş losyonu kullanım oranları bileYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur! olması gereken seviyeye ulaşmamışkenYakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur!bakım kremlerinden söz etmek gerçekten çok zor. Bakımın bir lüks olmadığını göstermek gerekiyor.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Aslında yazı güzelde her cümlenin sonunda " Yakışıklı Doğulmaz Yakışıklı Olunur " yazması konuyu okunmaz hale getiriyor
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.
  Her türlü dert dinlenir Ziyaretçilere, Gizli İçerik! akıl fikir verilir.

  "Biz dügününüzde halay başı cenazenizde göz yaşıyız
  .."

  İvedik Psikoloji merkezi.

  Müracaat : Ziyaretçilere, Gizli İçerik!


  Ziyaretçilere, Gizli İçerik!
  Unutmadık !
  Deve Kulak Reyiz Ziyaretçilere, Gizli İçerik!Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş