Paco Rabanne 1 Million EDT Erkek Parfüm

Fresh baharatlı ve derimsi üst nota; mandalina nane orta nota; saf gül tarçın alt nota; derimsi notalar ve amber. Orta nota; Saf gül tarçın. Alt nota; derimsi notalar ve amber.

Gucci by Gucci Pour Homme EDT 90ML

Erkek Parfümü


Gucci'nin lüks mirası ile aşılanmış ikon sayılabilecek bir parfüm. Erkeksi serin çağdaş vezarif. Üst notalarda bergamot servi menekşe. Kalp notalarında tütsü deri akoru kehribar siyah biber. Temel notalarda paçuli erz ağacı amyris.

Chanel Antaeus EDT 50ML

Erkek Parfümü


Chanel'in zarafet ve şıklığını bir araya getirir. Sade ve erkeksi tasarımı ile dikkat çeker.

Sedir kuru reçine ve bir miktar dumanlı tütün ile harmanlanmıştır. Sıcak ve güçlü akoruyla derin bir kokuya sahiptir.

Dolce & Gabbana The One

For EDT Erkek Parfümü


Klasik erkeksi bir parfüm. Canlandırıcı sıcak baharatlı. Üst notalarda bergamot Kişniş fesleğen. Orta notalarda kakule zencefil neroli. Alt notalarda sedir esmeramber

Giorgio Armani Attitude Homme EDT

50ML Erkek Parfüm


Beyefendiler için odunsu oryantal bir parfüm. Şehvet dolu ve göze çarpan bir şekilde erkeksiliği ifade eder. Güçlü zengin şık ve uzun süre kalıcı. Sicilya limonu yıldız anasonkakule içerir. Kahve-sedir akoru ve kehribar notaları ile harmanlanmıştır.

Hugo Boss Boss Pure EDT

Sprey 75ml Erkek Parfüm


Ferah akuatik odunsu bir koku. Suyun gücü ve mavi renginin serinliğinden esinlenerek oluşturulmuştur. Üst notalarda incir suyu turunç limon. Kalp notalarında leylak sümbül. Temel notalarda Massoia ağacı. İncelikli ve zarif erkekler için idealdir.

Prada Infusion D'Iris Homme EDT Sprey 200ml


Erkekler için tatlı ışıltılı ve ağırlıksız oryantal koku. Kendinizi temiz ferah ve rahat hissetmenizi sağlar. Üst notalarında mandalina portakal ve neroli esansı yer alır. Kalp notalarında süsen kasnı otu sakızı sedir ve vetiver vardır. Temel notalardaise aselbent günlük ve pudramsı nota kullanılmıştı

Ralph Lauren Polo Double Black EDT

Sprey 125ml


Yumuşak oryantal renklere sahip baharatlı ve odunsu bir parfüm. Baştan çıkarıcılığı iki katına çıkarır. Baharat katmerine sahiptir. Üst notalarda mango biber orta notalarda küçük Hindistan cevizi ve kavrulmuş kahve; temel notalarda ise zengin odunlar kakule ve ardıç kullanılmıştır

Salvatore Ferragamo F Pour Homme

Black EDT Sprey 100ml


Kendine güvenen beyefendiler için cesur yoğun bir koku. Erkeksi gizemli şık ve şehvetli. Saf lavanta karabiber notaları ortaya koyar. Kişniş tohumu laden reçinesi hintbaklası ile harmanlanmıştır. Gece kullanımı için idealdir.

Alıntıdır.