Lacoste Erkek Parfümleri
erkek parfümleri - lacoste erkek parfümü - lacoste ürünleri


Lacoste – Lacoste Essential Sport

Essential Sport Eau De Toilette Spray

* Erkekler için modern canlandırıcı parfüm.
* Temiz saf hoş ferah ve şehvetli.
* Mandalina ardıç ağacı pempe greyfurt bergamot notaları yer alır.
* Hindistancevizi kehribar paçuli beyaz misk sardunya ile harmanlanmıştır.
* Günlük kullanım için uygundur.
50 ml 10890 TL

Lacoste Challenge Pour Homme EDT Erkek Parfüm


Lacoste Challenge EDT parfümünün notalarını mandalina limon zencefil tik ağacı ve abanoz ağacı oluşturmaktadır. Rene Lacoste’un yaratıcılığından esinlenilerek tenis raketinin sapını andıran dikkat çekici sarı & siyah renklerin hakim olduğu şişesiyle farklılaşmayı arayanlaraLacoste Silver Pour Homme EDT Erkek Parfüm
Lacoste Pour homme erkeği;Yeni lacoste serisi her faaliyetinde sportif değerler taşıyan erkek için tasarlanmıştır.Hayata gösterişli yaklaşmayı seçmişkeyiflisportifherşeyden önce yaşam sevincini onaylayanherzaman ince ve kültürlükibirsiz erkeğin kokusudur.Hayata bu şekilde yaklaşımı eşsiz stilini yansıtır.

100 ml 17730 TL

Lacoste Elegance Homme EDT Erkek Parfümx
50 ml 13680 TLLacoste RED P H EDT Erkek ParfümFerah kokusu ile erkeksi canlılık saçan bir parfüm… Sahip olduğu keskin buzlu duruluğiunu bitki özlerinden alıyor. Aroma ve özler sportif duyarlılığı özgür bırakacak şekilde bir araya gelen parfümde narin yasemin sedir yapraklarının keskin baharı ile karışıyor ve parfümün duru zarif sıcaklığını açığa çıkarıyor. Gizemli paçuli ise egzotik vetiverin erkeksi sarhoşluğu ile birleşiyor.

50ML 10350 TL

Lacoste Essential Homme EDT Vapo Erkek ParfümÖzgürlüğün ruhunu zevk ve rahatlığı ifade eden bir parfümdür. Zaman silici Teknolojisi sayesinde kokunun tüm gün ferahlığın sürdürmesini sağlar.Üst notalarda domates yaprakları turunçgil meyve ve sulu notalar;Kalp notaları siyah biber ve gül notası dahil olmak üzere çiçeksi akor; temel notalarda ise Sandal Ağacı ve paçuli kullanılmıştır.Yenilikçi modern prestijli ve klasik bir şişe tasarımına sahiptir.

75 ml 14900 TL


ALINTIDIR.