Burberry Erkek Parfümleri
Burberry parfümleri - erkek parfümleri - Burberry ürünleri


Burberry BRIT P H EDT Erkek ParfümFerah oryantal ağaçsı bir parfüm olan Brit For Men üst notalarında yeşil mandalina canlı bergamot taze zencefil ve donmuş cardomom ile benzersiz bir karışım oluşturuyor. Oryantal ağaçlar gri misk ve tonka fasülyesi kokuyu erkeksi ve seksi kılıyor.

50 ML 12150 TL

Burberry Weekend For Men EDT Erkek ParfümRafine klasikliğin ve doğal şıklığın sembolü olan Burberry bu vazgeçilmez tarzını hafta sonuna da taşıyor. Üst notalarında bergamut mandalina greyfurt ve ananas orta notalarında sandal ağacı alt notalarında ise amber misk ve bal özü taşıyan Burberry Week End erkeği nüktedan zarif ve duygulu. Turunçgil içerikli formülü ile kokusu doğal temiz rafine ve ağacımsı sıcak bir ton.

50 ml. 9270 TL

Burberry Touch Man EDT Erkek ParfümBurberry Touch For Men

Klasik şık ve zeki erkeğin kokusu.Erkeksi ahşap kokularıbeyaz miskvetiver ve tonka..

100 ml 15750 TL

Burberry London Man EDT Erkek Parfüm
Şık ve kaliteli giyinen modern bir İngiliz centilmeninin kokusu. Derin amber ve ağaç kokulu bir parfüm… Üst notalarında bergamot lavanta tarçın yaprakları ve siyah biber; kalp notalarında ise mimoza şarap ve deri dip notalarında guaciac ağacı tütün yaprakları ve yosun meşe yosunu bulunuyor. İngiliz stilini yansıtan bu parfüm sofistike Burberry London erkeğini simgeliyor.

50 ml 12150 TL


Burberry The Beat Men EDT Erkek Parfüm
Günümüzde Burberry ’nin temel değerlerini oluşturan ve kişiliklerin bütünleşmesini simgeleyen bir kokugünümüz trendlerinin yansıması Müzik ile sezilmeyen bir uyum içerisinde Modern Burberry erkeğinin aynası. Üst nota sarı çiçekli funda orta nota vetiver bourbon dip nota ağaçkavunu karabiber menekşe yaprakları. Ağaçsı ferah parfüm

50 ml 11700 TL

ALINTIDIR.