Erkekler son zamanlarda en çok hangi kokuları tercih ediyorlar merak ediyor musunuz? "En çok satan erkek parfümleri" burada..

Özellikle son yıllarda erkekler de kadınlar kadar güzel kokulara merak saldılar. Erkeklerin parfümü kabul etmeleri koku sektöründe de büyük değişiklikler yarattı. Artık parfüm üreticileri neredeyse her yıl yeni bir erkek kokusu çıkarıyorlar. Bu da erkeklerin en çok kullandıkları parfüm listesinin sürekli yenilenmesine neden oluyor.

Bakalım şu sıralar erkekler en çok hangi kokuları kullanıyor?

Calvin Klein Euphoria Men Edt

Bağımlılık yaratan fresh ve oryantal bir koku. Kişinin kendi sınırlarını aşması ve mahrem duygusal deneyimler edinmesi ile ilgili… Baştan çıkarıcı özelliğiyle güçlü tam anlamıyla seksi ve çekici bir parfüm.

Modern erkeğin seksilik tanımını yeniden yazıyor. Krem süet akoru ve paçuli notaları Euphoria Men'in ağız sulandıran ayrıcalıklı imzasını oluşturuyor.

Burberry The Beat Men Edt

Modern asi geleneksel ve şık parfümün üst notasını sarı çiçekli funda; efsanevi bir ağaç türü olan Vetiver Bourbon orta notasını; dip notasını ise enerji veren akorlar (sedir ağacı karabiber menekşe yaprakları) oluşturuyor.

Bağımlılık yapan çok özel içeriği sayesinde gün boyu enerjik olabilirsiniz.

Dolce Gabbana The One For Man Edt

Klasik ve maskülen bir parfüm…. Üst notasını bergamot kişniş fesleğen; orta notasını kakule zencefil portakal çiçeği esansı; alt notasını ise sedir amber tütün oluşturuyor.

Işıl ışıl sıcakkanlı erkeklerin kokusu…

Diesel Fuel For Life Avec Poche Men Edt

Çok baştan çıkarıcı ve seksi… Dikkatli kullanın kargaşa yaratabilirsiniz!

Üst notada anason orta notada lavanta ve kumarin dip notada ise güneş çiçeği var.

Loewe Solo Loewe Edt

İspanyol erkeğinin çekici kokusu şimdi Türkiye'de... Güçlü kendine güvenen ve tek olmayı arzulayan erkeklerin vazgeçilmezi. İlk bakışta şişesinden farkedildiği gibi yalın ama bir o kadar da sıra dışılık kokan bir parfüm. Solo loewe kullanan erkekler aynı parfümün ismi gibi "solo" yani "tek başına" hayata karşı durabilen erkekler...

İçeriğindeki doğal meyve özleri sayesinde kendinizi gün boyu ferah ve bakımlı hissedeceksiniz. Uzun süre kalıcılığı sayesinde tekrar tekrar parfümünüzü tazeleme ihtiyacı duymayacaksınız.


ALINTIDIR