33 yaşındayım1988 yılında Ağaçtan düştüm. Kolum 4 yerden kırıldı hemen keciören polikliniğine gittikkolumu alçıya aldılar .Birkaç gün sonra elimde morarmalar gördük meğer alçıyı sıkdırmışlar hemen gittik polikliniğe biz bişey yapamayız başka hastaneye gidin filan diyerek işin içinden çıktılar.

Biz o gün Ankarada nekadar hastane hepsine gittik hiçbiri bakmadı! başlarından attılar artık gece yarısı oldu kolum ağrıyor elim daha da morarmış en son işte hacettepe hastanesine gittik hiç unutmam çocuktum ayak ayak üstüne aTMIŞlar çay içiyolardı o an gözümün önünden hiç gitmez onlarda biz bakamayız dediler başından attılar ertesi gün yine biçok hastane hastane gezdik nafile! yine en son hacettepe hastanesine gittik ama ne çare iş işten çoktaaan geçmiş gazlı kangren sol kol dirseğime kadar çıkmış!

Kolunu hemen kesmeliyiz demişler Anneme Babama siz bilirsiniz ister alın götürün çocuğunuzu sabaha çıkmaz ölür demişler! dirseğin üstünden direk kalbe vurur ve ölür demişler! Annem Babam tabiki mecburen ağlıyarak bunu kabullenmek zorunda kalmışlar ertesi gün gözümü açıp uyandıgımda sol kolum kap kalın sarılmış halde yastığın üstünde !malum daha çocuğum ve daha bişilerin farkında bile değilim..

Şimdi asıl bomba geliyor!!! Beni bir gün önce hacaettepeye gittiğimizde ayak ayak üstüne atıp çay keyfi yapmasalardı şimdi dikkat! o yaklaşık bir gün öncesi işte daha kangren Başparmağımdaymış! yani anlıyacağınız sadece başparmağım kesilcekti!!!

işte böle! ozamanlar paramız veya ensesi kalın bir dayımız olsaydı eminim diyim şunakolum bu duruma gelmezdi! ondan sonra hukuk mücadelesine girdik avukata paraları yedirdik ha oldu ha olacak işte mahkeme sonuçlanacak bitti bitecek derken 10 yılıda aştık! sonra temhiz filan dedi avukat en sonunda paramızı yedi hiçbişey yapmadı! sonrada zaman aşımı falan filan dediler ölece kapandı bitti gitti!

karar allah a kaldı artık Her ŞEYİ o BİLYOR..BU FANİ DÜNYADA KİMSENİN KALBİNİ KIRMAMANIZI TEMENNİ EDERİM ARKADAŞLAR