2]


Göz alıcı tasarım en üst teknoloji ve geniş hacim ile hizmetinizde
LG çiçek deseniyle bezenmiş GR-P287PGN ile hep hayal ettiğiniz şıklığı 800 lt'lik dev hacim ile sunuyor. Bu zarif buzdolabı antibakteriyel özellikleri vakum ve nem koruyucu gözleriyle besinlerinizi sağlıklı bir şekilde saklıyor su ve buz sebili mini barı ve geniş hacmiyle en üst konforu sunuyor.
Vakum Gözü
Özel tasarımlı bu göz sayesinde çekmecenin içerisindeki bütün havayı vakumlayıp sebzelerinizi daha uzun süre taze olarak saklayabilirsiniz.
Extra Hacim Buzmatik
Dünya'da ilk defa buz yapıcı dondurucu kısmından alınıp kapının içerisine yerleştirildi. Bu sayede dondurucu kısmında 'e kadar daha fazla kullanılabilir hacim yaratıldı.
Nem Koruma Gözü
Sebzeler taze kalmak için neme ihtiyaç duyarlar. Nem Koruma Gözü özel olarak tasarlanmış gözenekli yapısı sayesinde nem seviyesini ideal şartlarda tutan bir kutudur.
Linear Kompressör
LG’nin yeni tek taraflı kompressöru Linear Kompressör de geneksel kompressörlerde bulunan krank mili ortadan kaldırılmış buzdolabınızda bulunan pistonlar direkt olarak motorunuza bağlanmıştır Bu sayede geneksel buzdolaplarına göre LG’nin yeni Linear Kompressör lü buzdolapları ile yiyeceklerinizi çok daha sorunsuz sessiz ve çok daha az enerji harcayarak saklayabilirsiniz.


LG Electronics Türkiye