1000W 4.1 3D Blu-ray Ev sinema SistemiDünyanın ilk tamamı kablosuz hoparlörlerine sahip 3D Blu-ray ev sineması HB966TRW ile evinizin neresinde olursanız olun güzel bir ses sisteminin aaafini çıkarın.

aaaa Kablosuz Hoparlörler
LG Smart TV
Wi-Fi Direct™
LG Uzaktan Kumanda
i-Pod & i-Phone Cradle
Harici HDD Oynatma
DLNA / CiFS

İlk kez kullanılan kablosuz hoparlör teknolojisiyle amfi sağ sol ve arka hoparlörler ana üniteden tamamen bağımsız çalışırlar. Yumuşak ışıklar saçan LED aydınlatma ile ise dekorasyonunuzu tamamlayacaksanız.

LG Smart TV işlevi ile çok sayıda popüler eğlence ve uygulamaya erişin. LG Uygulamaları ve Premium içerikleri sayesinde yaşam tarzınıza uygun kaliteli uygulamalar interaktif oyunlar ve hem kişisel hem de aile eğlencesi için tasarlanmış VOD hizmetlerinden aaaif alın.

Dijital cihazlar arasında en kolay dosya paylaşımı! Wi-Fi Direct™ sayesinde kablosuz etkin bağlantı noktasına gerek duymadan dijital cihazlar arasında kablosuz dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Artık PC ve akıllı telefonunuzdaki içeriği doğrudan TV ve LG Blu-ray™ Ev sinema Sisteminize aktararak yayın sağlayabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz çok yönlü bir uzaktan kumandaya dönüşür ve siz içerik üzerinde kolayla dolaşabilir ve bilgi araması yapabilirsiniz. Sadece LG Uzaktan Kumanda uygulamasını indirip yükleyerek mevcut iPhone/iPod veya bir Android telefonunu kullanarak oynatıcınızı kontrol edebilirsiniz.

Sadece kızağa yerleştir ve aaafini çıkar. iPod veya iPhone’unuzu kızak üzerinden ana üniteye bağlayarak bir yandan cihazlarınızı şarj ederken diğer yandan kişisel müzik koleksiyonunuzun aaafini ultra zengin bir ses eşliğinde sürebilirsiniz. Uzaktan kumanda üzerinden basit bir tıklama ile müzik kütüphanenizi kişiselleştirebilir ve favori şarkılarınız için arama yapabilirsiniz.

LG Blu-Ray™ Ev sinema Sistemi üzerinden taşınabilir Sabit Disk Sürücüye (HDD) kolay erişim sayesinde en sevdiğiniz film müzik ve fotoğrafların aaafini anında ve eksiksiz sürebilirsiniz.

Kablosuz bir dünyanın sunduğu özgürlüğün aaafini çıkartın! Film fotoğraf ve müzik de dahil olmak üzere PC’nizde yer alan herhangi bir dosya LG Blu-ray™ sistemi ile karmaşık donanım bağlantısına gerek kalmadan kablosuz şekilde paylaşılabilir. Size de sadece sanki TV’nizin içinde yüklüymüşler gibi bunları sorunsuzca izlemekten aaaif almak kalır.