Yeni Başlayanlar için Kurslar :
Amerika İngiltere Kanada Avustralya Yeni Zelanda İrlanda İskoçya Malta ve Güney Afrika İsviçre Fransa Almanya İtalya İspanya Ekvador Kosta Rika Çin Brezilya Fas Rusya ve Japonya’da sunulur. En az bir haftalık olan programları katılımcılar ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri kadar uzatabilirler. Haftada en az 20 ders eğitim verilir. 16 yaş ve üzerindekiler katılabilir.

Genel Dil Kursları :
Amerika İngiltere Kanada Avustralya Yeni Zelanda İrlanda İskoçya Malta ve Güney Afrika İsviçre Fransa Almanya İtalya İspanya Ekvador Kosta Rika Çin Brezilya Fas Rusya ve Japonya’da sunulur. En az bir haftalık olan programları katılımcılar ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri kadar uzatabilirler. Haftada 20 ders eğitim verilir. 16 yaş ve üzerindekiler katılabilir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyelere ayrı programlarlar düzenlenir.

Yoğun Dil Kursları :
Amerika İngiltere Kanada Avustralya Yeni Zelanda İrlanda İskoçya Malta ve Güney Afrika İsviçre Fransa Almanya İtalya İspanya Ekvador Kosta Rika Çin Brezilya Fas Rusya ve Japonya’da sunulur. En az bir haftalık olan programları katılımcılar ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri kadar uzatabilirler. Haftada 24 – 40 ders eğitim verilir. 16 yaş ve üzerindekiler katılabilir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyelere ayrı programlarlar düzenlenir.

Sınav Hazırlık Kursları :
Amerika’da : TOEFL TOEIC GMAT ve GRE sınavlarına hazırlık programları
Kanada’da : TOEFL TOEIC GMAT GRE ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları
İngiltere’de : TOEFL TOEIC IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları
Avustralya’da : TOEFL TOEIC IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları
İrlanda’da : Cambridge sınavlarına hazırlık programları
İskoçya’da : IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları
Malta’da : Cambridge sınavlarına hazırlık programları
Yeni Zelanda’da : TOEFL IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları
Güney Afrika’da : TOEFL IELTS TOEIC ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları
Fransa’da : DELF CCIP ve Alliance Française sınavlarına hazırlık programları
İspanya’da : DELE sınavına hazırlık programları
İtalya’da : CELI sınavına hazırlık programları
Almanya’da : ZD ZMP ve ZDfB sınavlarına hazırlık programları sunulmaktadır.

İş İngilizcesi Kursları :
Amerika İngiltere Kanada Avustralya Yeni Zelanda İskoçya İrlanda ve Malta’da sunulmaktadır. En az 16 yaş ve üzerindekiler katılabilir. Katılım için belli seviyede İngilizce bilgisi gerekmektedir. En az iki haftalık programlardır.

Mesleki İngilizce Programları :
İngilizcelerini kendi mesleki alanlarında geliştirmek isteyenlere uygun porgramlardır. Örneğin; Turizm İngilizcesi Tıp İngilizcesi Hukuk İngilizcesi… Hem genel İngilizce hem de Profesyonel İngilizce eğitimi verilir. Amaç uluslararası platformda katılımcıları branşlarında daha etkin ve vazgeçilmez kılmaktır.

Yöneticiler için Dil Kursları / Executive Kurslar :
Dil eğitimine kısa bir süre ayırabilecek iş adamları ve yöneticiler için düzenlenen programlardır. Amaç en kısa sürede en verimli dil eğitimini sunmaktır. Küçük gruplarda eğitim verilir. En az bir haftalık programlardır. Haftada en az 20 ders eğitim verilir.

Öğretmenler için Dil Kursları :

Amerika İngiltere Kanada Fransa Almanya ve İtalya’da sunulan programlardır. İngilizce Almanca Fransızca veya İtalyanca öğretmenleri ya da öğretmen adayları için düzenlenir. En az iki haftalık programlardır.

İngilizce ve Staj Programları :
Amerika İngiltere Kanada İrlanda İskoçya ve Yeni Zelanda’da sunulan programlardır. En az dört hafta dil eğitiminden sonra dil okulu tarafından organize edilen en az dört haftalık ücretli – ücretsiz staj ya da en az dört hafta dil eğitimi süresince ücretsiz staj imkanı sağlanır. Staj öğrencinin eğitim durumu iş deneyimi ve İngilizce bilgisi gözönünde tutularak organize edilir.

Akademik Yıl – Akademik Sömestre Programları :
Amerika İngiltere Kanada İrlanda Avustralya İskoçya Malta ve Yeni Zelanda’da sunulan programlardır. Eğitim süresi altı sekiz ya da dokuz ay olabilir. Uzun dönem dil eğitimi almak isteyen öğrencilere önerilen ekonomik paket programlardır.

Bire Bir Kurslar :
Amerika İngiltere Kanada İskoçya İrlanda Avustralya Yeni Zelanda Malta ve Güney Afrika’da sunulur. Başka bir programla birleştirilebileceği gibi sadece bire bir derslerle de bir program oluşturulabilir.