SİHİRLİ HİKAYE

Hayatınızı değiştirecek ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak sihirli bir formül ister misiniz? "Bireysel Başarının Sihirli Hikayesi" adlı ekitabı kesinlikle okumalısınız.

"Sihirli Hikaye" hayattan bezmiş ve başarısız bir ressamın 3 sente aldığı eski yıpranmış değersiz gibi görünen bir kitabı okuduktan sonra hayatının bir gecede birdenbire nasıl ve neden değiştiğini anlatıyor.

"Sihirli Hikaye" kendisini okuyan herkesin hayatını bir büyü gibi birdenbire pozitif olarak etkiliyor. Bana mı soruyorsunuz? Benim hayatım kesinlikle değişti. Sizin hayatınızı da değiştirebilir mi acaba? Değiştireceğine bahse girerim. Kitabı okuyun sonucu kendiniz görün.

Link:
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


ELMAS TARLALARI

Elmas Tarlaları: Başarı ve zenginlik için bir vizyon kaynağı...

Dr. Russell Herman Conwell 19. yüzyılda yaşamış olan çok enteresan bir Amerikalı'dır. 1843 yılında doğan Conwell 1925 yılında hayata gözlerini kapamıştır.

Bir gün genç bir delikanlı ona gelmiş ve üniversiteye gitmek istediği halde parasal olarak bunu yapamadığını söylemişti. O an Conwell hayatında ulaşmak istediği yeni bir hedef seçmişti. Hak ettiği halde üniversiteye gidemeyen varlıksız öğrenciler için bir üniversite kurmaya karar vermişti. Şüphesiz bu onun için çok ciddi bir meydan okumaydı. Çünkü bir üniversite kurabilmesi için birkaç milyon dolara ihtiyaç vardı.

Dr Conwell'in hayatını çok derinden etkileyen birkaç hikaye vardı. Bu hikayeleri ve öğretilerini mesajın herkese ulaşması için şehir şehir bölge bölge gezerek anlattı. "Elmas Tarlaları" adlı bu kitabın ilk hali onun öğretilerinin bir araya toplandığı bir eserdir. Dr. Conwell'in bu kitapta topladığı öğretiler o kadar çok kişinin dikkatini çekti ve o kadar çok kişi para vererek onu dinlemeye geldi ki Dr. Conwell topladığı bu parayla gerçekten hak ettiği halde üniversiteye gidemeyen öğrenciler için bir üniversite kurdu. İşin ilginç tarafı üniversite kurarken sadece birkaç milyon dolara ihtiyaç varken topladığı para altı milyon doları bulmuştu. Bu parayla Philadelphia'daki meşhur Temple Üniversitesini kurdu.

Dr. Conwell başardığı imkansız gibi görünen bir işle hepimize söylediği "herkes kendi elmas tarlalarının üzerinde oturuyor" fikrini de ispatlamış oldu. Bu eser hiçbir zaman eskimeyecek... Çağlar boyunca değişmez bir klasik olarak kalacak...

"Fırsatlar hep karşınıza çıkmaz çoğu fırsatlar hep orada yanıbaşınızda durmaktadır. Yapacağınız tek şey onları görmektir" diyor Dr. Russell Conwell.

"Elmas Tarlaları" aslında bir vizyon kaynağıdır. Fotografik Hafıza Dünya Şampiyonu Melik Duyar Russel Conwell'den oldukça etkilenmiştir. Conwell'in öğretilerine esin kaynağı olan diğer öğreti ve hikayeleri de ilave eden Melik Duyar önce bu konuda konferanslar vermeye başlamıştır. Verdiği mesajların kendisi gibi dinleyenleri de çok derinden etkilediğini gören Duyar bu eserin ilk defa Türkçe olarak basılmasını sağlayarak "Elmas Tarlaları" vizyonunu her yaştan insanla paylaşmaya devam etmektedir.

"Elmas Tarlaları" öğretileri aslında herkesin yaşamında elmas tarlalarıyla karşılaştığını ancak bunları fark etmediğini vurgulamaktadır. Siz de kendi bulunduğunuz yerde size sunulan "elmas tarlalarını" fark etmek ve daha geniş imkanlara sahip olmak istiyorsanız bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Neler Elde Edeceksiniz:

"Elmas Tarlaları" adlı kitabı okuduğunuzda;

•Zengin olmanın gizli formülünü keşfedeceksiniz

•Çevrenizdeki zenginlik fırsatlarını nasıl fark edebileceğinizi öğreneceksiniz

•Para aşkı zenginlik ve din arasındaki ilişkiyi keşfedeceksiniz

•Talep ve zenginlik arasındaki ilişkinin uygulama örneklerini göreceksiniz.

•Zengin olmak ve bir iş kurmak için neden parasal bir sermayeye ihtiyacınız olmadığını öğreneceksiniz

•Milli piyango biletiyle zengin olmayı beklemek yerine kendi milli piyango potansiyellerinizi nasıl harekete geçirmeniz gerektiğini keşfedeceksiniz

•Zengin olmakla ilgili kendi dinamiklerinizi açığa çıkaracaksınız

•Kısacası istediğiniz her iş kolunda küçük veya büyük her yerde kendi zenginliğinizi yaratabileceğinizi göreceksiniz


Link:
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Alıntıdır...