HAFIZA TEKNİKLERİYLE İNGİLİZCE

İngilizce kelimeleri hızlı kolay ve kalıcı olarak öğrenmek istiyor ancak bunu başarmakta zorlanıyorsanız doğru adrestesiniz.

İngilizce kelimeleri hafızada tutamamak ve aynı kelimeler için defalarca sözlüğe bakmak hemen hemen her seviyede İngilizce öğrenen insanın ortak problemidir.

İngilizce Öğrenmede 2 Önemli Bölüm Vardır. Bu Bölümler;

1-) Gramer
2-) Kelimeler şeklinde sıralanır.

Bunlardan birincisi olan grameri öğrenmek kolaydır. Temel gramer kurallarının sayısı yaklaşık 60 ila 70 civarındadır.

Her İngilizce öğrenme kitabında ve kursunda gramer öğretilmekte ancak iş kelimelere gelince bir liste verilerek bu kelimeleri öğrenin denmektedir.

Konu kelimelerin öğrenilmesi ve hafızada tutulmasına gelince işler zorlaşmaktadır. Öğrenilecek kelime sayısı binlercedir. Ayrıca bu kelimelerin hızlı kolay ve kalıcı olarak nasıl öğrenileceğini daha sonra gerektiğinde nasıl hatırlanacağını da hiç kimse söylememektedir.

Ancak artık endişe etmenize gerek yok. Şu anda bilgisayarınıza yükleyerek okumaya başlayacağınız "Hafıza Teknikleriyle İngilizce" adlı ücretsiz e-kitap bu sorununuzu kısa zamanda çözecektir.

Yazı Alıntıdır...

Link:

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Arkadaşlar Emin Olun İşinizi Görecek Bir Kitaptır... İngilizce Öğrenmekde Zorluk Çeken Arkadaşlar Varsa Mutlaka Bi Göz Atsın...

Sadece İngilizce Değil Öğrenilen Her Dilde Uygulanabilecek Pratik Bir Yöntem...