Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Hitler'in Gizli Tüneli - Hitler'in Görülmemiş Fotoğrafları  Hitler’in görülmemiş fotoğrafları

  Avusturya'da Nazi lideri Hitler'e ait olduğu iddia edilen gizli tünel.


  Tüneli bulan Avusturyalı belgeselci Andreas Sulzer'e göre Hitler bu gizemli tünelde atom bombası araştırmaları yaptırıyordu.
  Avusturyalı belgeselci Andreas Sulzer 1885-1958 yılları arasında yaşayan biyolog Victor Schauberger'in hayatını anlatan bir film üzerinde çalışıyor. Yıllardır bu proje üzerinde çalışan Sulzer biyolog Schauberger'in Nazi lideri Hitler'le de bağlantısı olduğunu buldu.
  Avusturya'da yayımlanan "Krone" gazetesine konuşan belgecelci Andreas Sulzer biyolog Viktor Schuaberger'in 1941 yılında Avusturya'nın St.Georgen bölgesinde bulunan Hitler'a ait gizli tünellerde "atom bombası" projelerinde yer aldığını belirtti. Sulzer iddialarını Schauberger'in o dönemde arkadaşlarına yazdığı mektuplara dayandırdı. Mektuplarda Schuaberger arkadaşlarını Naziler'in bu gizli tünellerine karşı uyarıyor.
  İkinci Dünya Savaşı'nın Nazi Almanyası'nın yenilgisiyle sona ermesi sonrası Avusturya'nın bu bölgelerini Rusya işgal ediyor.  Rusların bu gizli tunellerdeki araştırma araç ve gereçlerine el koyarak ülkelerine transfer ettiği ve tünellerin birçoğunu da havaya uçurduğu ileri sürülüyor. Nazilerden geriye kalan diğer tüneller ise 2002 yılından bu yana ise Avusturya inşaat şirketi BIG tarafından betonla dolduruldu.

  Adolf Hitler ve Joseph Goebbels Charlottenburg Tiyatrosunda Berlin 1939.  Makine Mühendisi Ferdinand Porsche 50. doğum günü sebebi ile Hitler'e üstü açık bir otomobil armağan ediyor.
  Hitler'in doğum günü partisine hazırlık 1939.
  Hitler'in Almanya ve Avusturya'yı birleştirme politikasını destekleyen halk 1938.

  Reich Parti Kongresi Nuremburg Almanya 1938.


  İşte Hitler ve sevgilisi! Hitler'in aslında 1945'te Berlin'deki sığınağında intihar etmediğine kanıt olarak bir fotoğraf dahi yayınlandı.
  Bir kitapta yayınlanan fotoğrafta Hitler'in aslında 1945 yılında Berlin'den kaçmayı başararak önce Arjantin'e sonra Paraguay'a gittiği belirtilirken Hitler'in burada 95 yaşına kadar yaşadığı ileri sürüldü.
  1.Dünya Savaşı'nda Adolf Hitler...
  Hitler'in İtalya ziyareti için balkonlar İtalyan ve Nazi bayrakları ile süslenmiş 1938.

  Partiden bir görüntü.

  Tüm yetkili subaylar partiye iştirak ediyor.
  Fallersleben Volkswagen fabrikası temel atma töreni 1938.
  Yüksek mühendislik ürünü askeri teçhizatlar doğum gününün baş aktörleri.
  Askeri geçit töreni.


  Alman Kızları Topluluğu parti kongresinde dans ediyor 1938.

  Reich Parti Kongresi Nuremburg Almanya 1938.  Hitler ve Genaralleri yılbaşı partisinde 1941.
  Gaziler Günü kutlamaları 1939.
  Hitler'in Adolf Leipzig ismi kullandığı ve 12 bin kişilik Nossa Senhora do Livramento kasabasında "yaşlı Alman" olarak anıldığı ölümüne dek siyahi kız arkadaşı Cutinga ile birlikte oldukça mutlu bir şekilde yaşadığı iddia edildi.  Nazi mitingi 1937.


  Volkswagen fabrikasının temel atma töreni Wolfsburg 1938.


  SS Subaylarının yılda bir düzenlenen gece yarısı yemini töreni Münih 1938.

  Nuremberg Almanya 1938.

  Nazi Partisi Kongresi 1938.  Propoganda Bakanı Joseph Goebbels halka sesleniyor Berlin 1938.


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  Hitler Berlin'de konuşuyor 1938.  Berlin Hitler'in 50. doğum günü için ışıklandırılmış 1939.
  Hitler'e doğum günü sebebi ile verilen armağanlardan bazıları 1939.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Hitler’in cinsel hayatının gizemi neydi?  Ödüllü yazar Martin Amis Adolf Hitler’in hijyen takıntısı nedeniyle sevgilisi Eva Braun ile seks yaparken kıyafetlerini çıkarmadığını ve ona olabildiğince dokunmamaya çalıştığını iddia etti.


  İngiltere’deki Cheltenham Edebiyat Festivali’nde konuşan ödüllü yazar Martin Amis Adolf Hitler’in hijyen takıntısı nedeniyle sevgilisi Eva Braun ile seks yaparken kıyafetlerini çıkarmadığını ve ona olabildiğince dokunmamaya çalıştığı iddiasında bulundu.
  Nazi Almanyası ile ilgili yeni kitabı “Zone of Interest” önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan yazar kitabı için yaptığı araştırmalar sırasında “Hitler’in cinsel hayatının gizemini koruduğunu” belirtti.

  “Hitler’in cinselliği ile ilgili bildiğimiz tek şey doktoru için bile kıyafetlerini çıkarmaya yanaşmadığı” diyen yazar Hitler’in çok büyük bir hijyen takıntısının olduğundan yola çıkarak sevgilisi Eva Braun’la kıyafetlerini çıkarmadan seks yaptığını düşündüğünü söyledi.
  Amis “Ben bu verilere dayanarak Hitler’in aseksüel olduğunu düşünüyorum” dedi.  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş