Bize Sınır Komşusu Olanların Planları Bize sınır komşusu olan ülkelerinsadece ve sadece medya aracılığı ile bizle dost olduklarını bilinizunutmayınız ki sınır komşularımız sadece düşmanlarımızdır.

Ermenistan:1915 felaketi ile sürekli güncellenen bir ülkedir gözümüzde.Türkiye Cumhuriyetinin yapmadığı birşeyi yapmış olarak kabul ettirmeye çalışıyorlarYani sözde Ermeni soykırımıdır bu.Bunu yaparak hem tüm dünyaya ve Türkiyeye kabul ettirecekler bu soykırımı ki riyakar insanlar artıyor ve amaçları uyguluyorlarşimdi ise ''bize haksızlıklar yapıldı'' diyerek tazminat isteyipdaha sonra da senelerinden beri süregelen hayallerini planlıyorlaryani büyük Ermenistan devleti kurmak.Bu hedefi yapabilmek adına pek çok kez yıkıcı faaliyet denilenterör örgütleri kullanılmıştır.Türk diplomatları ardı sıra öldürülmeye başlanmıştır.Bu yeni dönemde terörü özendiren geliştiren hazırlayan daha geniş alanlara yayılmasını ve hedeflerinin çeşitlenmesini sağlayan; terör tim ve grupları oluşturan yeni örgütlenme çabalarına destek temas ve ilişkiler ortamı hazırlayanlar Taşnak ve Hınçak terör örgütleridir. Bunların yanında isminden en çok söz ettiren ve Ermeni terörü ile eş anlamda kullanılan Ermenistan'ın Kurtuluşu İçin Ermeni Gizli Ordusu örgüt adının kısaltılmış şekli olan ASALA'dır.Ermeni terör örgütleri dış dünyanın tepkileri üzerine 1980li yıllarda taktik değiştirerek PKK terör örgütü ile işbirliğine girmişlerdir. 1984 yılında bölücü terör örgütü PKK sahneye itilmiş ve Asala-Ermeni terörü geri plana çekilmiştir. Ermeniler ile PKK arasındaki bağlantıyı ortaya koyan bazı somut örnekler şunlardır:

.Bölücü terör örgütü PKK 21-28 Nisan 1980 tarihini Kızıl Hafta olarak ilan etmiş ve 24 Nisan tarihini sözde Ermenilerin katledilme günü olarak anarak toplantılar yapmaya başlamıştır.

·8 Nisan 1980 tarihinde Lübnan'ın Sidon kentinde PKK ve ASALA terör örgütleri ortak basın toplantısı düzenlemişler ve toplantı sonucu bir deklarasyon yayınlamışlardır.

Ancak bu olayın tepki çekmesi üzerine ilişkilerin illegal alanda gizli olarak sürdürülmesi kararlaştırılmıştır. Bu uzlaşmadan sonra 9 Kasım 1980 tarihinde Strazburg Türk Başkonsolosluğuna 19 Kasım 1980 tarihinde ise Roma Türk Hava Yolları bürosuna yönelik olarak düzenlenen saldırılar PKK ve ASALA terör örgütleri tarafından ortaklaşa üstlenilmiştir.

·Bölücü terörist Abdullah Öcalan Ermeni Yazarlar Birliği tarafından Büyük Ermenistan hayali fikrine olan katkılarından dolayı onur üyeliğine seçilmiştir.