Gelin başı gelinin güzelliğine güzellik katacak gelin saçı ve makyajı büyük önem taşır.Bu konuda dikkat edilmesi gereken ilk şey kuaför seçimini doğru yapmaktır. Her zaman gittiğiniz güvenilir bir kuaförünüz yoksa* arkadaşlarınızın önerilerini dikkate alın. Kuaförle düğün gününden en az bir hafta önce görüşüp randevu almayı unutmayın.
Saçlarınız orta boy ise ve romantik ve iddialı bir görüntü yaratmak istiyorsanız ensede toplatacağınız saçlarınızda tüylü aksesuarlar kullanabilirsinizZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Düğün günlerinde de doğallığı elden bırakmak istemeyenler gelinler aksesuarlarla doğallıklarına şıklık katabilirler. Gelinin en güzel ve gözde aksesuarı ise rengarenk çiçekler.Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ].

Gelin saçı yaptırmadan önce sürekli gittiğiniz belirli kuaför yoksa veya her zamanki gittiğiniz kuaför harici gelin saçı bir seferliktir daha iyi bir yere gitmek istiyorum diye düşünüyorsanız evliliksarayi kuaför adresler bölümüne bakarak gerekirse bizzat görüşüp yada telefon ile fiyat alabilirsiniz. Burda önemli olan fiyattan ziyade o gün muhteşem görünmesinizZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] fiyat bize göre ikinci planda kalmalı.


Her kuaförün önceden gösterilmek üzere katalokları vardır seçtiğiniz modele göre önceki bir tarihte kesim yapılacaksa bunu uygulamaya geçirin.o günkü modelinizi bir defaya mahsus yapılmasını isteyin Sebebi düğüne bir hafta kala yaptıracağınız kesim ve göreceğiniz model o gün işinizi ve kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracaktır.


Düğün günü öğle saatlerinde kuaförde olun yaklaşık iki veya üç saat sürecektir ve sonra doğru fotoğraf çekimine hadi hayırlısı zaman gittikçe yaklaşıyorZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Evet demek için ideal saçlar. İdeal saç modelini seçmekte zorlanan gelin adayları için bazı önerilerimiz var.
Ulutra Romantik Saç modeli: Prensesler gibi görünmek istiyorsanız saçınızı dalgalı ve yarı toplu kullanın bu size sade ve masum bir hava verecektir. daha sofistike bir görünüm için kuaförünüze saç tutamlarını kalın kıvrımlar yaparak toplamasını önerin. Hava muhalefeti durumunda Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] hava nemli oldugundan bukleler birden kendini bırakabilir kıvrılmayı önleyici sprey kullanın. sondakika da sorunlar çıkarsa dalgalı saçlarınız kabarıklaşmaya başlarsa yatıştırıcı saç kremini uygulayarak saçlarınızı düzeltebilirsiniz..
Şık ve Sofistike Saç Modeli: Zarif görünmek için saçınızı toplu kullanın. size tavsiyemiz saçı tutturmak için bol köpük ile çok daha kolay olur.Hava muhalefeti durumunda çok avantajlısınız saçınız sıkıca toplu oldugundan kıvrılma yada elektriklenme imkansızdırZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Saçınız elektriklenme vaya kıvrımlaşma oldugunda bu bölgelere biryantin sürerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.
Seksi ve Gözalıcı Saç Modeli: Göz alıcı dalgalar sizi sizi masum ve çekici kılacaktır. Saçınız hafif dalgalı ise dalgaları dahada belirginleştirin. Düz ise iri saç maşası kullanın.Hava muhalefeti durumunda iç mekanlar da yapılacak düğünler için uygundurZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Dış mekanlarda hava nemli ise bu saç modelini muhafaza etmeniz zor olacaktır.Dagılan dalgaları tamir etmek için saç spreyi ile saçlarınızı avuçlayarak dalgaların tekrar oluşmasını saglayabilirsiniz.
Tatlı ve Sevimli Saç Modeli: Düğün günündede dogal görünmek için uygundur.Saçınızı açık bırakın* yüzünüzü ortaya çıkarmak için süslü taşlı bir saç bandı kullanabilirsiniz.Hava muhalefeti durumunda da kolay bozulmayacagından avantajlısınızZiyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] yagmur veya rüzgar durumunda kolaylıkla fırçalayıp bandınızı tekrar takabilirsiniz..