Top modelimiz Tülin Şahin dünyaca ünlü yabancı markalar için çekim yaptığı New York’a bu defa Türkiye’nin en büyük gelinlik firması Akay’ın 2010 Koleksiyon çekimleri için gidiyor.

New York’un eşsiz tarihi ve modernliğin kesiştiği olağanüstü atmosferinde yapılacak çekimler 19-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Akay’ın kariyer sahibi modern çalışkan ve modaya düşkün kadınlardan ilham alarak tasarladığı 2010 Koleksiyonu özgürlükler şehri New York sokaklarında top modelimiz Tülin Şahin ile hayat bulacak.
kaynak:yüksektopuklar
New York’un ün salmış mekanlarından; Empire State Binası fonda kalırken Akay’ın 2010 Koleksiyonu’ndan modellerle bizlere görsel bir ziyafet sunacak. New York ve moda denince akla gelen 5. Cadde’de alışveriş yapmaya gelenlere ya da Times Square Meydanı’nda şehrin kalabalığına inat hareketin tam ortasında zıtlık yaratırcasına çarpıcı bir Akay Gelinlik’le poz verecek. Broadway’de müzikaller gibi neşeli ya da o meşhur görüntüsüyle New York’un klasiği Brooklyn Köprüsü üzerinde tüm zerafetiyle Akay’ın beyazları içerisinde karşımıza çıkacak. Ya da Central Park’ta uçuşan sonbahar yapraklarına Akay’ın her gelinliğe özel olarak tasarladığı duvaklar Tülin Şahin’in sunumuyla karışacak.

Şimdilik kelimelerle sınırlı kalan Akay Gelinlik’in 2010 Koleksiyonu çekimler sonrası fotoğraflar ve Tülin Şahin’in açıklamalarıyla dile gelecek.

Rahat ve bunun yanında şıklığın tüm asaletini yansıtan Akay Gelinlik 2010 Koleksiyonu modelleri ise Kasım ayından itibaren Akay Gelinlik Butikleri’nde yer almaya başlayacak.