Yeni evlenecekler için uzun etekli straplez bir gelinlikten çok daha rahat seçenekler var. En güzel yönlerinizi vurgulamanız her zaman en akıllıca olan şeydir. Eğer en güzel yanınız bacaklarınızsa onlara neden gelinliğinizde bir yer vermeyesiniz? İşte kısa gelinlikler bu noktada kurtacınız olabilir…

Hem gelinliğinizin yerleri süpürmesi gibi bir zorunluluk da yok kısa gelinlikle çok daha rahat dans edebileceğiniz de gerçek.

Kısa etekli gelinliğin size uygun olduğunu düşünüyorsanız düğününüzün resmiyet derecesini göz önüne alın. Çok resmi bir düğün için minik bir straplez mini gelinlik uygun kaçmayabilir. Gelinliğin konukların elbiselerinin gölgesinde kalmaması gerektiğini unutmayın. Bu yüzden kısa gelinliğin gerçekten stil sahibi olması gerekiyor.

Kimler kısa gelinlik giymeli?
Kısa boylu gelinler onları boğmayan daha kısa bir gelinlikle daha rahat edebilir. Bacaklarına güvenenler ise onları göstermek için daha iyi bir fırsat bulamaz herhalde.

Kendi gelinliklerini diktirtmek isteyenlere fikir vermesi için straplez transparan kollu ve işlemeli kısa etek modellerini derledik.