Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Akay gelinlik ülkenin en geniş sivil katılımlı örnek projesi olan 7 ağaç ormanları projesini gerçekleştiren ÇEKÜL ile işbirliği yaptı. Akay’dan gelinlik alan herkesin 7 ağacı olacak. Böylece çiftler geleceklerine 2 kere yatırım yapmış olacaklar.

Birlikteliğinize sevdiğiniz insanla adım attığınız bu özel gününüzde kişiye özel dikimiyle yıllardır hizmet veren Akay gelecekte daha iyi bir nesil yetiştirmek ve çocuklarımıza daha yeşil bir ortam bırakmak için Akay ‘dan gelinlik alan her gelin adayı adına 7 ağaç dikecek.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]


Dünyamızın ve ülkemizin yeşilini ormanlarını ve yaşam kaynaklarını hızla yitirdiği şu günlerde kullandığımız sudan soluduğumuz havaya verimli topraklardan canlı çeşitliliğine kadar yaşamsal kaynaklarımız hızla tükenmekte. Bu tehditler ve küresel ısınma nedeniyle yılda kişi başına 7 ağacımızı yitiriyoruz. Bundan yola çıkarak Akay Gelinlik olarak Çevre Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı ÇEKÜL’ün kampanyasına yeni evlenen çiftlerle destek veriyoruz.

Böylece Akay’dan gelinlik alanlar önce doğaya evet diyecekler üstelik yüzde 50’ye varan indirimlerle…

Sizde adım atığınız bu özel gününüzde hem doğayı korumak hem de rüya gibi bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız Akay Gelinlik mağazalarına uğramalısınız.