ALLAHIM !BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ:

Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim…

BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ:

Sonsuz bir hazine gibi bitmesin çoğalsın daha da sevdikçedoldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim…

BANA ÖYLE BİR GÜÇ VER Kİ:

Herkesten daha çok çalışabileyim tutsak düşmeyeyim doğanın koşullarına eşim ve çocuklarımı da mutlu et ki mutluluğu başkalarına da götürebileyim…

BANA ÖYLE BİR SAĞLIK VER Kİ:

Düşünebileyim konuşabileyim.

BANA ÖYLE BİR ERDEM VER Kİ:

İbadet edebileyim iyilik etmeyi ve sevinçten buğulanmış gözlerle teşekkür edenlere; bir şey yapmadım anımsamıyorum diyebileyim.

BANA ÖYLE BİR YETENEK VER Kİ:

İyi eş baba anne iyi komşu iyi arkadaş iyi vatandaş olabileyim.

BANA ÖYLE BİR UMUT VER Kİ:

Bugüne kadar yapmış olduğum hatalar için karamsarlığa düşmeyeyim herşeyden aklanmış olarak yaşama yeniden başlamak üzere bağışlanabileceğimi bileyim.

BANA ÖYLE BİR ANLAYIŞ VER Kİ:

Düşünebildiğim yargılayabildiğim inandığım kahrolduğum varolduğum şu anda bu sözleri söyleyebildiğim için şükredebileyim.

BANA ÖYLE BİR TALİH VER Kİ :
Yıllar sonra beni hatırlayanlar "herkese iyilik eden tüm insanları seven o düzeyde de sevilen bir kişiydi " diye konuşsanlar ve ben de huzur içinde olabileyim.

BANA ÖYLE BİR İRADE VER Kİ:
Birgün yenilip içimdeki şeytanın kurallarına doğru yönelirsem; bu bir düşünce ise düşüncemi bu bir adım ise ayağımı bu bir uzanma ise elimi durdurabileyim.

BANA ÖYLE BİR SABIR VER Kİ:

Sükûneti bulayım durabileyim düşünebileyim.


ALINTIDIR.