Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  duyuru Peygamber Yeremya'nın Kehanetinden BÜYÜK KORKU!  Durum bu gerçek bu!

  İSRAİL’İN BÜYÜK KORKUSU

  Ortadoğu’da bir savaş var.
  Ve bu savaş Ortadoğu’daki enerji kaynakları için İsrail’in güvenliği için Rusya’nın TÜRK gücünü bertaraf edebilmesi için ve de Roma’nın eski Bizansı için…

  Ve bu savaş kutsallar üzerinden gidiyor; bakınız Ortadoğu’da milyonlarca Müslüman öldürülüyor ama Hıristiyan ve Musevi dünyasından ses yok!

  ABD bu savaşta İsrailoğulları’nın kutsallarına bürünmüş İsrail’in Tanrısı rolüne soyunmuş…

  Bu yanlıştır Tanrı’ya şirk koşulmaz aynı yanlışı zamanında İsrail Kralı Manaşşe yapmış İsrail’in Tanrısı dahi ona öfkelenmişti.

  İşte Tevrat:


  “Tanrı bana dedi ki ‘Musa’yla Samuel önümde durup yalvarsalar bile bu halka acımayacağım; kov onları önümden gitsinler! Sana ‘Nereye gidelim?’ diye sorarlarsa de ki ‘Tanrı şöyle diyor: ‘Ölüm için ayrılanlar ölüme klıç için ayrılanlar kılıca kıtlık için ayrılanlar kıtlığa sürgün için ayrılanlar sürgüne Yahuda Kralı Hizkiya oğlu Manaşşe’nin Yeruşalim’de yaptıkları yüzünden bütün yeryüzü krallıklarını dehşete düşüreceğim.

  ’ Kim acıyacak sana ey Yeruşalim? Kim yas tutacak senin için? Hal hatır sormak için kim yolundan dönüp sana gelecek? ‘Sen beni reddettin’ diyor Tanrı ‘Gerisingeri gidiyorsun.

  Ben de elimi sana karşı kaldıracak seni yok edeceğim; Merhamet ede ede yoruldum. Ülkenin kapılarında halkımı yabayla savuracak çocuksuz bırakacak yok edeceğim; Çünkü yollarından dönmediler.’ “

  Eğer ki İsrail Nil’den Fırat’a Tanrı vaadi topraklar deyip hesap kitap yapıyorsa ve bu amaçla bu coğrafyayı kana bulmaktan da çekinmiyorsa tüm bu mezalimi de İsrailoğulları’nın kutsalları adına yapıyorsa o zaman Büyük Yahudi Peygamberi Yeremya’nın kehanetini unutmamalıdır.

  BAKINIZ YEREMYA NE DİYOR[1]:

  “ Ey sizler Yahuda halkı ve Yeruşalim’de yaşayanlar kendinizi RAB’be adayın bunu engelleyen her şeyi yüreğinizden uzaklaştırın. Yoksa yaptığınız kötülüklerden ötürü öfkem ateş gibi yağacak her şeyi yiyip bitirecek ve söndüren olmayacak.

  Yahuda’da duyurun Yeruşalim’de ilan edin ‘Ülkede boru çalın!’ deyin ‘Toplanın’ diye haykırın ‘Surlu kentlere kaçalım!’ Siyon’a giden yolu gösteren Bir işaret koyun! Güvenliğiniz için kaçın! Durmayın! Üzerinize kuzeyden felaket elenin büyük yıkım getirmek üzereyim.”

  Meselenin özü şöyle…

  Dört bin yıl önce İsrailoğulları’na kuzeyden pek çok saldırı geldi pek çok insan öldü savaşlar işgaller sürgünler yaşandı.

  O dönemler kuzeyden gelen felaketin adı; Asur Babil Pers Roma ve Bizans idi. Gün geldi devran döndü zaman geçti İsrailoğulları göçtü gitti yerine İsrail geldi.

  Roma-Bizans yıkıldı yerine Türkler geldi ve Türkiye kuruldu.

  Eğer ki bu İsrail Nil’den Fırat’a kutsal savaş oyunlarıyla Türk devletini Türk varlığını ve Türk yurdunu yok etmeyi tasarlıyorsa Büyük Peygamber Yeremya’nın kehaneti gerçek olacak ve kuzeyden Tanrı adıyla gelecek gücün adı da Türkiye olacaktır…

  [1] Tanah/ Yeremya Bölüm 4: 4-6.


  BİLGETÜRK

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Tarkiye'ye bu yüzden saldırmıyorlar. Yapmak isteseler çoktan yaparlar. Kirli oyunlarına alet edip içeriden fethediyorlar.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş