Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Tebliğler - Mesajlar - Celseler, Ruhsal Tebliğler, Üstadların Mesajları.


  Sadıklar Planı


  Niçin hastalıklarınız o kadar çoktur. Çünkü vermiyorsunuz. Neyi mi?Aldıklarınızı; almak zorunda olduklarınızı vermek zorundasınız kionlarla da başkaları geçinsin ve tekamülünü tamamlasın.

  Tamamlanan varlık vericiliğini devam ettirir. Vericilik onun tabiatı icabıdır.Almadan verilemez. Vermek zorunda olan verecektir. Onu siz durduramazsınız. O verecektir. Vermek onun yaşantısı ve kaderidir.Vermeyen vermekle mükellef olduğu halde vermiyen ergeç yok olur; başka verenlere iltihak eder ve onun bir parçası bir rükünü [uydusu olur] olur kendi benliğini yitirir veren içinde erir. Vermek ve almak kaderin tabii icabatındandır. bu tabii icabı bozmayınız.Bozarsanız siz de bozulur ve hasta olursunuz.

  Hastalık mikrop [Mikroplar bünyede ve çevrede daima vardır. Onlardan hangisinin aktif hale geçmesine neden olursa o hastalık belirir.]işi sayılmaz. Hastalık mikrobu davet eden bir zeminle başlar.Bizatihi bir mikrop bu zemini bulmadıkça üreyemez.

  Üreyemedikçe debüyüyüp vücuda yayılamaz.

  Münferit kendi başına yabancı bir varlık olarak vücudun bir köşesinde sürünür gider ve yok olur; daha doğrususağlam hücreler tarafından massedilir yenir ve faydalı gayelere hizmet eden bir unsur olur.

  Hastalığın zemini hazır ise istediğiniz kadar ilaç ve tedavi görün mikrop vücuda yayılacaktır ve ergeç tesirini gösterecektir. Önce zemini yok etmelisiniz. Mikropları öldüren ilaçlar zemine tesir edemez.

  Kainatta sonsuz mikrop kaynakları vardır. Yine bir gün onların istilasına uğrarsınız. Onları defetmek zemini düzeltmekle dimağı ve ruhu temizlemekle mümkündür.Dimağ Yaradan' dan aldığı güçle sakat ve rahatsız zemini düzeltirtakviye eder ona kuvvet ve kudret aşılar. Bu kuvvet ve kudretkendine gelen mikropları absorbe eder onu kendinden uzaklaştırıryeter derecede uzak mesafede tutar.

  Mikroplar içinde yaşayan insanları bağışıklık kazanması dediğiniz durumun mekanizması budur.Yoksa hücrelerin mikroplara alışması bahis konusu olmaz. Mücadele gücü hücrede vardır. Hücre iç yapısı itibarıyle müstakil bir varlıktır. Ruhu şahsiyti ve mistakil bir yaşantısı olan bir varlıktır. Bu varlık yaşamalıdır tabii ömürünü sürmelidir. Bu tabii ömrü sürerken onu koruyacak olan idareci yüksek seviyedeki ruhunuzdur. Ruhunnuz binlerce kainata hükmetmektedir. Hücrelerbirer canlı varlık olmaları hasbiyle birer ruh sahibidirler. Onlarınbu ruhu idareci ruhun emri altındadır. Onlar idareci ruhun otoritesine mutlak surette itaatkardırlar. Onları isyana sevketmekhastalık yolunu açmak demektir. İsyan ruha ve vücuda zararlı unsurları musallat etmek demektir. İsyan bu tasallutla başlar. Ruha musallat olan şeytan ve onun yanıltıcı fikirleridir. Vücuda musallat olanlar ise yine şeytan işi olan içki habaset ve keyif verici diye isimlendirdiğiniz içkiler ve düzensiz gıda topluluklarıdır. Afyonesrar ve benzerleri vücudun düşmanlarıdırlar. Vücut vasıtasıyla ruha hükmeden habis duygular ve kuvvetler toplamıdır. Sigara tütün bir hayır değildir zararı mutlaktır.


  Alıntıdır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  Ramtha'dan..


  Kendinize asla gerçekten bakmadığınız için ne kadar güzel olduğunuzuda asla bilemediniz.Kim olduğunuza ne olduğunuza asla bakmadınız.Tanrının neye benzediğini görmekmi istiyorsunuz? Gidin aynaya bakın onunla yüzyüze geleceksiniz.

  Her varlığın aradığı gerçek inanmak istediğini destekleyen gerçeklerdir. İnanmak için bir şey arıyorsanız hiçbirine inanmayın kendinize inanın.Ruhunuz gerçeğin ne olduğunu biliyor ve bunu hisleriniz aracıyla size söyleyecektir. Tanrınız hiçbir yasa koymadı biri dışında ve bu yasa yaşamını kendi özgür iradenle ifade edebilmektir.Size mutluluk veren şey ne olursa olsun istediğinizin yanlış olduğunu kim söyleyebilirki....

  Mutluluk mutluluğu çeker ve yüksek bir varlık mutluluğu her yerde bulur.

  Ramtha

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Kryon


  Lineerligin Meydan Okumasi


  Bu canli kanallik Nashua New Hampshire'da verilmistir
  Eylül 2004


  Selamlar sevgililer ben Manyetik Hizmetten Kryon'um. Oh burasi tatli bir yer !

  Bunun gerçekte olamayacagini söyleyenler her zaman vardir. Onlar bunun sadece bir Insan Varligin ifadeleri oldugunu söylerler.Bundan fazlasi degil ve bu bir sahtekarlik olmalidir.

  Yillar önce partnerime sadece "birak sadece enerji aksin ve birak Dünyada etrafindakiler yaptigin seyin realitesini görsünler" dedim. "Farki anlatabilecek olan spiritüel olarak keskin olanlarin önünde otur." Ve o böyle yapti. 15 yildir dünya etrafina dolasti ve ayirt etmek ve "baglantiyi" hissetmek için yüksegin en yüksegini istedi. Insanin bu kanalin dogru oldugunu "kanitlayabilmesinin" tek yolu budur - diger spiritüel zihinli Insanlarin önünde oturmak ve ayirt ediciliklerini ve bilgeliklerini istemek. Ve böylece okuyucuya onlarin etrafindaki isigi bazilarinin gördügünü bazilarinin görmedigini söylüyoruz. Bunun hepsi uygundur ve asla yargilanmaz. Ancak meleksi ayirt edisinize söyleyecek sekilde kalbinize isabet ettigini hissetmek için davet her zaman açiktir : "Bu size konusan bir kizkardestir.anlamis gibi yaptiginiz realitenin ötesinden bir erkek kardes. Bu bir yeniden birlesmedir ve burada onur ve sevgiden baska bir sey yoktur."

  Ve dogrusu bu aksam buradaki dinleyicilerde ayirt edebilenleriniz vardir. Size "Renkleri görün - onlar burada" diyoruz. Gözlemek için burada olan meleksi özellikleri ve yapilari görebilenleriniz onlari ihtisamlari içinde görün çünkü onlar da buradalar." Çünkü bir grup melek melek olduklarini hatirlamaya basladiginda gerçeklesen sey budur [Insanlar kim olduklarini hatirlamaya basladiklarinda yaratilan enerjiden sözediyor]

  Siz kendinizi meleksi özellikler olarak göremeyebilirsiniz ama biz görürüz. Oh dogru gezegeninizde yasamlarinizin döngüsü vardir ve en sonunda kendinize sorarsiniz "Bu zamanda ben kimim ?" Ama biz özü görürüz. Gerçek sizi görürüz. Tanri olarak adlandirilan huzurunun görkeminin büyüklügündeki varlik olarak görürüz.

  Ironi su ki sadece eger her zaman üstünüzde olan bir enerji ise bir baba ya da ebeveyn gibi her zaman sizin için bir seyler yapiyorsa Tanri'ya güvenirlilik verirsiniz. Onu asla kendinize getirmezsiniz. Onu asla bir grup olarak düsünmezsiniz ve onun içindeki bir parça olabileceginizi asla düsünmezsiniz.ve sevgili Insan Varligim degisecek olan budur.

  Tam simdi dinleyici ve okuyucu Tanri'nin ailesi ile birlikteyim. Buna benzeyen hiçbir sey yoktur. Bu degerlidir ve tatlidir. Üstatlar ve gezegenin gurularinin hepsi bu baglantiyi deneyimledi ve simdi bu herkes içindir.

  Bugün söylemek zorunda oldugumuz sey inanilmaz olabilir. Bu gezegen üzerinde gerçeklesmis olan seyle ilgili düsünmek için size bazi seyler verecegiz. Düsünmeniz için bazi puzzlar (bulmacalar) verecegiz. Ama bu masaj katilanlari kutlamadan önce bunu yapamayiz. Bu enerjinin bir çok kisi tarafindan gerçek zamanda ve ayrica baska bir gerçek zamandakiler tarafindan gerçeklestirildigini daha önce söylemistik. dinleyeci olanlariniz için gelecek zaman. Gözleri bu sayfada olanlari selamliyoruz ve size "Gelecekte olmak nasil hissettiriyor?" diyoruz [Gülümseme]. Dinleyici onlarin burada oldugunu görmüyorsunuz görüyor musunuz.okuyucular ? Hadi lineerliliginizi test edelim. Bu özel mesajin basligi "Lineerligin Meydan Okumasi"dir.

  Bunu daha önce söyledik. Burada oturmakta olan kaçiniz simdinin realitesi olarak adlandirdiginiz seyde okuyucuyu ziyaret etme/görme yetenegine sahip ? Görüyorsunuz okuyucu sizin geleceginizdedir. Ve Insanlarin hangileri "görürsünüz" ? Demek istedigim su : bunu imgeleyin - tam simdi okuyucu olabilirsiniz ama bundan sonraki yillarda bir çok dilde bu sözcükler tarafindan dokunulacak binlerce göz olacak öyleyse onlar sizin geleceginizde degil mi? Eger bu resme sahip olmaya baslarsaniz o zaman lineerliginizin sinirlamasini kavrarsiniz. Onlari selamlayabilir misiniz ? Onlari selamlamaktan daha fazlasini yapabilseydiniz ne olurdu ? Onlari sizin enerjinizi hissedebilecegi dereceye dek bu sözcükleri kutsayabilseydiniz ne olurdu ?

  Bunu test edelim : 2006 daki okuyucu simdi dinleyenlerin enerjisini ve ilave olarak 2004 ve 2005 teki okuyucularin enerjisini hissedebiliyor musun ? 2007 den ne haber ? Düsünmeniz için çok fazla mi ? Kendi zaman çerçevenize nasil sinirlanmis olabileceginizi görüyor musunuz ? Bu zor degil mi? Senin realiten nedir sevgili Insan Varligi ? Bir ray üzerindeki tren misin sadece üzerinde oldugun treni düsünen yoksa treninden uzaklasmis etrafinda dolanan rayin etrafindaki çemberin ortasinda bir gözlemci misin ? Farki görüyor musun ? Biri sadece trende yolculuk yapiyor. Digeri dolanmakta olan tüm rayi ve potansiyel rayi görüyor. Biri lineer digeri degil. Oyun (sir) trende yolculuk yapmak ve ayrica onu uzaktan görmektir.

  Lineerligin Sinirlamalari

  Bu lineerlik bilmecesini baska sekillerde gördük ama iste tekrar ayni sey : Tanimlanan lineerlik zamandir ve zaman realitenizin insasinin parçasidir. Bu sizin düsündügünüz yoldur. Yasamlarinizda takindiginiz yoldur. Siz saat ile yasarsiniz. Böyle olmadigini söyleyebilirsiniz ama böyle yaparsiniz. biyolojinizi içeren doganin saati.

  Simdi "Herhangi bir saat ile yasamiyorum Kryon. Ben özgür bir ruhum ve bundan gurur duyuyorum" diyenler olabilir. Gerçekten mi? Siz bunu söylemeden önce bazi seyleri düsünelim. Siz yasaminizi alisilmis/rutin seylerin etrafinda yasarsiniz. Gezegeninizin zaman çerçevesi günesin belli zamanlarda geldigini belli zamanlarda gittigini söyler ve siz bazi zamanlar dinlenirsiniz. Siz döngüselsiniz. bir ögünden digerine. Bahsettigimiz saat budur. Biyolojiniz lineer varolus etrafinda düzenlenir ve iletisiminiz de bu sekildedir.

  Birbirinizle konustugunuz zaman sözcükleri arka arkaya dizersiniz.aynen raydaki trenin ray nereye giderse oraya gidebilmesi gibi. Hiç bunu düsündünüz mü? Siz bu sözcükleri okurken çok lineer olan tutarlilik sirasiyla birbiri ardina düzenlenmistir. Ve simdi hayal kirikligi ile "Evet baska bir sey var mi ? Bunun çalisma sekli budur" diyebilirsiniz. Ve "Simdi dogru soruyu soruyorsunuz!" diyoruz. Hiç bununla ilgili düsündünüz mü? Eger iletisim lineerligin disinda olsaydi ne olurdu ? Tam simdi siz lineer sözcükler sözdiziminde örüldügü sekliyle sözcükleri dinliyorsunuz - sözcükleri görüyorsunuz ve beyniniz sizin önünüzde yazili hatlari anliyor . arka arkaya harfler. Bu sayfayi okuyan o küçük beyin treni oldukça lineer ve çok sinirli. Her seyin düz bir hatta olmasi gerektigine dikkat ettiniz mi ?

  Lineerligin sinirlamasi yerine her seyi bir anda alma yetenegine sahip oldugunuz bir iletisim sistemi olsaydi ne olurdu ? Bilmeye gereksinim duydugunuz herhangi bir sey size hep birden sunulurdu ve bir sekilde siz "sadece onu bilirdiniz". Lineerligin disinda bir iletisim olurdu. Bunu okuyan çogu kisi "Pekala Insanlar olarak yaptigimiz bu degil. Bu imkansiz" diyebilir. Simdi neden burada oldugumu biliyorsunuz. Size sadece bunun mümkün oldugunu söylemek için degil seylerin yolu oldugunu söylemek için buradayim!

  Bu lineer olmayan iletisim sadece Ruhun sesi degildir ayrica kendi üstatliginizin sesidir. Bu hücresel seviyede iletisimdir ve ilahidir. Insan Varliklar çogu zaman Tanri olark düsünülen seyin önünde siralanir ve tekrarlama yaparlar. Onlar "Pekala belki tekrar tekrar onu istersek en sonunda Tanri tarafindan isitilir ve bazi sonuçlar aliriz. Böylece biz istemeye devam ediyoruz ve bazi cümleleri tekrar tekrar okuoruz. Belki eger Tanri tesebbüsümüzde istirap çektigimizi görürse bize yardim eder." diye mantik yürütür. Onlar Tanri'nin kim oldugunu veya iletisim yönteminin ne oldugunu anlamaz.

  Tam simdi etrafinizda isminizi tasiyan bir ekip oldugunu söyleseydim ne olurdu ? bunun ne anlama geldigini açiklamak zordur. Enerjinizi gerçek zamandaki yasaminizi evrenin tüm varliklarina yayinlayan bir melek radyo istasyonu gibi görün. Bundan dolayi "spiritüel radyo istasyonunuz" her zaman perdenin diger tarafi ile temasta olurdu. Yürüdügünüz her yer sizinle ilgili her sey Tanri tarafindan bilinirdi! Simdi bir radyo istasyonu yerine radyo dalgalarinin size tahsis edilmis bir melek ekibi olarak düsünün ve etrafinizdaki digerlerini sadece tek bir amaç için..eger üstatliginizin tohumlarini kesfederseniz orada olmak için. sizin için ve gezegen için uygun bir meleksi özellik olan bir iletisim kanali. Eger bu kanali imgeleyebilirseniz simdi onu nonlineer (lineer olmayan) olarak görün. Bir seyi bilmeye gereksinim duydugunuz her seferinde basitçe onu bilirdiniz. Sizin için bu yogun sezgi gibi görünürdü ve bu gerçek Ruh iletisimidir ve bunun nasil hissettirdigidir.

  Bunun üzerine size meydan okuyorum : Meditasyon veya dua için oturdugunuz bir sonraki sefer önünüzde hangi meydan okuma olursa olsun hiçbir sey söylemeyin ! Sessiz ol ve Tanri oldugunu bil. Bu durusu alir almaz Üçüncü Lisanin yönetimi ele aldigini ve her seyin aninda bilindigini bil. Yanit size lineer bir tarzda gelmeyecektir ama bir anda hepsi birden hücresel açidan bilinecektir. Sonra meditasyon "zamani" olarak adlandirdiginizi aninda verilen ve size bir tür olaganüstü sezgisel islem olarak görünen çözümleri veya çözümlerin baslangicini kutlamak için harcayin.


  Alıntıdır.
  Konu Sürmenaj tarafından (25.Şubat.2014 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sizi Irkiltebilecek Insan Nitelikleri


  Oh fazlasi da var - daha fazlasi. Lineerligin - yasamlarinizin ve Insan varolusunuzun asla düsünmemis oldugunuz bazi irkiltici anomalileri var. Mucizelerden bahsedelim. Size bazi sorular soracagiz ve sonra yanitlari görecegiz.

  Aninda iyilesmek için bir üstadin giysisinin kenarina dokunabilmek için Insanlar miller boyunca yürüdüklerinde tarihte neyin gerçeklestigini düsünüyorsunuz ? Veya belli bir kilisenin kapisina adim atabilirlerse iyileseceklerini bildikleri bir yere kutsal bir yolculuk yaptiklari baska bir durum ? Buna ne dersiniz ? Bu nasil isledi ? Çogu zaman oraya ulastiklarinda koltuk degneklerini attilar ve aninda iyilerek yürüyüp gittiler ! Bu sizin kutsal tarihinizde tekrar tekrar kaydedilmistir. O binalardaki koltuk degneklerini bugün bile görmeye gidebilirsiniz onlar hala orada. Mucizevi durumlar olarak görünen seyin içinde gerçekte ne oldugunu hiç merak ettiniz mi?

  Ilkini gözden geçirelim : Kisi üstadin elbisesinin kenarina sakat olarak dokundugunda ve iyilesmis olarak yürüyüp gittiginde. buna ne dersiniz ? Genel yanit sudur : "Bu eylemdeki Tanridir. Görüyorsunuz Tanri görkemlidir Insanlar görkemli degildir. Öyleyse eger bir kisi üstada yakin olursa bu Tanriya dokunmak gibidir. Eger sadece üstada dokunabilirlerse iyilesirler." Mucizeler ile ilgili bir çok kutsal liderlerden isittiginiz budur.

  Ama gerçekte gerçek islem bumudur ? Okudugunuz veya isittiginiz mucizelerde gerçekten olan sey nedir ? belki bazilariniz gördünüz veya deneyimlediniz ? Bu Tanri'nin önünde yerde sürünmek ile mi ilgili yoksa daha bunun ötesinde daha görkemli bir sey ile mi ilgili ? Dinle Insan Varligi siza pratik bir sekilde konusacagiz. Bu tarzda daha önce hiç paylasmadigimiz bilgiyi verecegiz isitmeye hazir olun. Partnerim harfler için hazir bekle çünkü onlari alacaksin.özellikle söyledigimizden sonra.

  Size söyleyecegimiz seylerin hepsi dogru ve ger.ektir. Bu bilgiyi kanitlanamaz ezoterik bilgi olarak görebilirsiniz ancak bu sadece daha önceki bilgi ile düzenlenmis lineer ögretilerinizden dolayidir lineer nedenler nedeni ile siz ona tutunursunuz. Etrafinizda baktiginiz her yerde size söyleyecegim seyi dogrulayan realitenizin ilginç anomalileri vardir sizin lineer düsünmeniz onlari olagandisi olarak görmenizi gizler.

  Size olan seylerin lineerliginin birini biliyorsunuz ? Treniniz her zaman hareket halindedir. Daima gidecek bir yeri vardir öyle degil mi? Bir kalp atisindan digerine - bir saati takip eder dogru mu? Bunu yapmak zorunda çünkü bu sizin realiteniz için düzenlenmis. Sizin melek bilinçliliginiz ve üstatliginiz bu saate sahip degil. Hepiniz ile ilgili bazi bilgiler vermek isterdim. Bunun antropoloji ve tekamül ile ilgisi var. Sizin tohum biyolojiniz ve seylerin baslangici ile ilgisi var.

  Insan Varligi sen burada oturmus dinlerken ve okurken biyolojinin "yasami" olarak adlandirdigin kan DNAn buradan degildir. O buradan degildir [dünyadan degildir]. Hayir. O ithal edildi ! Bundan fazlasi o yüceltildi. Bundan fazlasi islemde siz baskalarindan yardim aldiniz. uzun çok uzun zaman önce Evrendeki çesitli yerlerden farkli zamanlarda biyolojik tohumlar ekildi. Ve bunun açik kaniti var yine de kürsüde durup sizin buna bakmanizi isteyen bilim adami yok. Size lineerligin yaptigi seyin bir parçasi sizin daha büyük resme bakmanizi gizler. Siz her zaman hareket halindesiniz enerjinizin çogu rayda kalabilmesi için "varliginizin lokomotifine odun/kömür atarak" harcanir. Eger gerçekte birden çok raya sahip olabilseydiniz gerçekten görmek için etrafiniza nadiren bakardiniz !

  Biyolojinize ne oldugunu size söyleyecegim : biyolojik olarak önünüzdeki her sey yarattiginiz bulmacanin içinde Dünyanin meydan okumasini çalisabilmeniz için bir düzendir/sistemdir. Siz istirap çekmek veya "bir tür cezalandirma vasitasi ile çalismak için burada degilsiniz. Hiç biriniz Tanri için laboratuar fareleri degilsiniz ! Hepiniz isçilersiniz ve Tanrinin parçasi olarak görülürsünüz. Anlami olan ama bilinçlilikte sinirlanmis olan bir yerde olmanizi gerektiren bir bulmacayi çalisiyorsunuz. Test anlamli olmaktan fazlasidir - kurallari olan ve bir gezegenin üzerinde yalniz birakilmasini kim olduklarini bilmemelerini enerjinin dogal olarak gidecegi yere gitmesini gerektiren bir testtir. Dünyanin enerjisi nereye gidecektir ? Bu enerji oyun alaninda kendisini nasil yerlestirecektir ? Her sey bittiginde ve yerine yerlestiginde enerji nereye gidecektir ? Yanit ? Ne olursa olsun "Dünya testin"dein sonuç enerjisi yeni evrenlere uygulanacaktir gelecek trilyonlarca yasam -
  formlarini etkileyecektir..size benzeyecek olan birçoklari.

  Siz burada büyük bulmacayi çalisiyorsunuz ve sadece onu çalismiyorsunuz son 15 yildir önemli bir sey yaptiniz -bazilarinin Büyük Geçis olarak adlandirdigi gezegende bir geçis/degisiklik yarattiniz ve gezegen isbirligi yapiyor. Ve tüm yapmaniz gereken bunun kantini görmek için pencereden disari bakmaktir. Isikfenerleri siz her biriniz ancak biyolojinizin buradan olmadigini size söylüyorum ! olamazdiniz ve bu testi çalistiramazdiniz. Gezegenin tekamül süreci bulmaca ile çalismaya gereksinim duydugunuz sinirlamalari veya büyüklügü asla size vermezdi. Ilave olarak garip olarak kendisini ele vermemesi için size [ve Dünya bilimine] "makul" görünmeliydi.

  DNAniz intergalaktik (galaksilerarasi) kimyanin derlenmis koleksiyonunu temsil eder. Sadece bu degil size daha önce asla anlatmadigimiz bir seyi söyleyecegim. Bu tohumlarin ekilme zamani geldiginde bunu gezegen üzerindeki tüm memelilere yaptik. Neden ? Çünkü eger bu sekilde yapilmasaydi çok asikar/belli olacakti. Size sunu sorayim : Hiç sevdiginiz bir hayvanin gözlerine baktiniz mi ve herhangi bir karmik nitelik gördünüz mü ? [yani onlarin kim oldugunu bilmek]. Simdi ezoterik oluyoruz. Hiçbir hayvan ile karsilasip onun bilinçliliginin sadece biyolojiden daha fazlasi oldugunu gördünüz mü ? Hiçbir hayvani kaybettiginiz ve sonra onun tekrar reenkarne oldugu oldu mu? Ve yanit evettir ! Çogunuz buna sahipsiniz.

  Gezegenin Insan - olmayan memelileri sizin burada olma nedeninizden farkli nedenlerle sizinle gelip giderler ama onlarin hepsi sizinkiyle birlikte degismis DNAya sahiptir ! bunu kavramanizin tuhaf olacagini söyledim. Gezegende Insan amaciniz onlarinkinden çok farkli olmasina ragmen onlar sizin için bir destek grubudur. Bu hayvan - destek gruplari tüm gezegende sizinle gelir giderler. Bazilariniz bunu bilir ve bunu onlarin gözünde görürsünüz. Onlar memeli - olmayanlardan çok daha fazla önemli olan bir sekilde yardimcilar olarak tüm senaryonun bir parçasidir. Onlarin DNAsi da degistirildi. Sadece düsünün.bazilariniz boyutlararasi galaktik hayvanlara sahipsiniz. [Kryon gülümser].

  "Kryon bunu kanitlayabilir misin?" Düsünmeniz için bir seyler verecegim ve istatiksel olasiligin özüne meydan okuyacak..yine de bilimsel kürsüden "buna bakin buna bakin" diye kimse bagirmiyor. Tekamül gerçektir. Ve gezegenin tarihinin en baslangicindan beri tekamül eden Dünya biyoloji varliklari onlari doganin yolu ile tasir. türlerin evrimi etkili hayatta kalmaya dayanir. Siz gezegenin bu evrimsel sürecinin bir ürünüsünüz (bir parçasisiniz) ancak yüz bin yil önce size verildigini söyledigimiz bir degisiklik ile.

  Bu gerçeklestiginde bunun vakti gelmisti ve daha önce söyledigimiz gibi siz Pleiadian (Pleiadeslilerin) biyolojisinin parçalarini ve kisimlarini tasiyorsunuz. Ancak bu sadece bir çok gruptan biridir. Bu ürkütücü veya korkutucu bir bilgi degildir. Bu güzel bir bilgidir ! Ayrica komplekstir. Eger bununla ilgili düsünürseniz bu harikadir. Ama bunu açikça gösteren bakmaniz gereken bazi Insan ve memeli anomalileri vardir.

  Dogal seçme ve Dünya evrimi önceden tahmin edilebilir bazi seyler yapar. Önce süreç çok randimalidir/etkilidir.çok etkili. Belki daha önce düsünmediginiz düsüneceginiz bazi seyler vereyim. Evrimsel prensiplerin çalisma sekli su ki binlerce yilda etkili/randimanli biyolojik bir varlik yaratirlar. Gereksinim duydugunda hayatta kalabilen gereksinim duydugunda degisen ve ihtiyaç olmayan enerjiyi asla kullanmayan bir varlik yaratirlar. Sadece karanlikta yasayan gözsüz yaratiklar veya simdi sadece yüzen kollarini ve bacaklarini atmis varliklar yaratmanin sadece birkaç bin yil sürmesinin nedeni budur. Anliyor musunuz ? Hayatta kalmak sonuçtur ve enerji verimliligi anahtardir. Görmeniz için gezegeniniz üzerinde bitkilerde hayvanlarda ve böceklerde her yerdedir.

  Böylece siz ve memeliler buradasiniz evrim merdiveninin en tepesinde. Bu iyi hissettiriyor öyle degil mi? Ama sunu sorayim : Gezegende herhangi bir memelide omurga kordonu kesildiginde/koptugunda neden o yere sinirlerin tekrar birlikte büyümelerini önleyen kimya hizla kosusturur ? Bu size bir anlam ifade ediyor mu? Bu verimli mi/randimanli mi? Hayatta kalmaya yardimci mi? Hayir ! Hala bu sinirlamaya sahipsiniz. Tarihiniz bunu gösterir 1999 da biliminiz tüm memelilerde bundan sorumlu olan kimyayi tanimladi ve hatta bu kimyaya isim verdi..no - go ! Genel olarak hepiniz buna sahipsiniz.

  Alıntıdır.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart


  Kişisel Şifa Gücümüz


  Thoth Bilgileri
  Kişisel Şifa Gücümüz


  Kendimizi iyileştirmek için kendi içimizdeki gücü kullanmak gerekiyor. Enerjmizi dengelemek ve hücre titreşim hızımız ayarlamak için kendi içimizde olan gücü harekete geçirmeliyiz .Yani farkındalığımız arttırarak vücudumzla gereken ilişki ve diyaloğu kurmalıyız. Böylece yeni programlarla vücudumuzdaki enerji aksaklıklarını düzeltir ve şifalanırız. Hepimiz kendi kendimizi şifalandırma yeteneğine sahibiz. Sadece bunu kabul edip harekete geçirmemiz yeterli. Farkındalığımızı arttırmak için de kendi içimize dönmeliyiz. Bedeneimizle iletişime kendimizi açmalıyız. Nerde nasıl bir tıkanıklık olduğunu bedenimiz bize kendi söyleyecektir. Sesine kulak verip enerjisel işaretlerini duymamız yeterlidir. Pekcoğumuz bu işaretlerin üzerinde durmuyoruz. Çünkü bedenlerimizle konuşabileceğimizi düşünmüyoruz. Sonunda kendimizi cihazlara emanet ediyoruz ve onların bedenimizin lisanını anlayacağını düşünüyoruz. Oysa hangi cihaz sevgi dili konuşur? Bedenin dili sevgi dilidir. Siz sevgisiniz. Bu yüzden cihazların bedeninizi anlayacğını düşünmeyin kendinizi sevin ve iletişime açık olun. Ancak o zaman bedenimzizin ne demek istediğini net bir şekilde anlarsınız. Cihazlar sadece ilerlemiş rahatsızlıkları tesbit edebilir. Cünkü artık gözle görülebilir hale gelmiştir. Beden lisanı anlaşılmadığı için sizin beş duyunuza hitap eder şekilde problemini anlatmaya başlamıştır. Ancak bu noktada bedeninizi anlamaya odaklanıyorsunuz. Oysa problem coktan büyümüş vaziyette. Ondan sonra da bu gözle görülür sıkıntıları ortadan kaldırmayı hedefliyorsunuz. Problemleri oluşturan kaynağı tedavi etmeyi değil. Bedenleriize eziyet ediyorsunuz. Şifa vermek bu değildir. Şifa vermek sevgi yüklemektir. Sevgi en yüksek frekanstır. Bedene sevgi yüklediğinizde ona sıkıntı yaratan tüm düşük frekansları temizemiş olursunuz. Ve bedeniniz enerji alanını dengeler. Hücreleriniz yapısısnı dengeler. Atomlarınız titreşim hızlarını dengeler. Tüm bunlar dengelenince zaten beden şifalanmış olur.

  Bizler tüm bunları gözönünde bulundurarak önce kendimizle bağlantı kurmalı ve bedenimizde oluşan problemleri görmeyi öğrenmeliyiz. Sonra da kendimize sevgi yükleyerek mevcut tüm rahatsızlıklarıortadan kaldırmayı yani enerji alanlarımızı dengelemeyi hedeflemeliyiz. Böylece ruh ve beden dengemiz oluşur. Enerjimiz vücudumuzda dengeli bir biçimde dolaşır. Şifalanmış oluruz.

  Bedenimizin lisanı basittir. Hepimiz biraz farkındalıkla bu lisanı öğrenip kullanabiliriz. Problem olan bölgede ki enerji değişimi değişik titreşimler en belirgin dikkat çekme yöntemidir. Bedeninizdeki herhangi bir organda normalde hissetmeye alışık olduğunuzdan daha yoğun bir titreşim hissederseniz o bölgede enerji dalgalanması vardır. Bunu fark ettiğiniz anda o bölgeye ve tüm vücudunuza yoğun sevgi frekansı gönderdiğinizi düşünürseniz enerji açısından uygun tedaviye başlamış olursunuz. Bunu titreşimleri normal hissedene kadar sürdürmeniz yeterli olacaktır.


  Alıntıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş