Ev dekorasyonunda sade şıklık

Evinize sadelik ve rahatlık katmak istiyorsanız kullandığınız renklere önem vermelisiniz.

Evinizde sakin ve huzurlu bir dekorasyonyaratmak istiyorsanız bunu yapmanın en geçerli yollarından birisi dekorasyonda sakin ve huzur temalı renklere yer vermektir.
Renk tercihi önemli

Sezonun moda olan renklerinden sakin ve doğal tonları tercih ederek modern hayatta kaybedilen dingin ve huzurlu yaşamı evlerinize taşıyabilirsiniz. Hem doğal hem sakin hem de huzurlu evler yaratmak için sezonda en çok kullanılan renk birlikteliklerine göz atarak hangi renklerin hangi alanlarda kullanılacağına birlikte karar verelim.
Doğallığın en güzel rengi pudra

Evinizde hem zarif hem de doğal ve sakin bir dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız ilk tercih edeceğiniz renklerden birisi pudra rengi olacaktır. 2016 yılı için yapılan trend renk tahminlerinde de pembe kuvars renginin ön plana çıkması ile birlikte pembenin doğal tonu olan pudra rengi; evlerinize hem şık hem de sezonun trendine uygun bir dokunuş yapacaktır.

Toprağın en güzel tonları gri ve kahve

Evinizde doğanın size verdiği sakin ve dingin atmosferden faydalanmak istiyorsanız dekorasyon rengi olarak gri ve kahve birlikteliğine yer vermeniz doğru bir tercih olacaktır. Toprak tonlarının doğal güzelliği evinizde hem sade hem de oldukça sakin bir dekorasyon tarzına imza atacaktır.