Pop-Art tarzı dekorasyon ile eğlenceli mekanlar

İçinizdeki enerjiyi rengarenk detaylar ve retro desenlerle birleştirerek eğlenceli mekanlar yaratabilirsiniz.
Klasik anlayışına karşı olarak hayatımıza giren Pop-Art akımı son dönemde evdekorasyonunda da trend haline geldi. Modada etkisini yoğun bir şekilde hissettiğimiz Pop-Art farklı ve orijinal fikirlere malzeme sunuyor.
Canlı renkler kullanarak eğlenceli mekanlar yaratmak isteyenler için Pop-Art akımından esinlenebilirsiniz. Pop-Art akımı için ihtiyacınız olan tek şey içinizdeki enerjidir aslında. İçinizdeki enerjiyi rengarenk detaylarla ve retro desenlerle birleştirmenizenerjili mekanlar yaratmanız için yeterli olacaktır.
Desenli kumaşlar ve neon renkler

Pop-Art denildiğinde akla gelen ilk şey: Renk ve desen. Bu sebeple kullanmak istediğiniz rengin neon tonları bu tarz için ideal olacaktır. Geometrik ve karışık desenler de Pop-Art'ın vazgeçilmezidir. Bu sebeple rengarenk olmaktan ve karıştırmaktan korkmayın.


Tablo ve duvarlarda ünlülerin Pop-Art hali

Pop-Art modasında en çok kullanılan dekorasyon ürünleri ünlülerin Pop-Art tarzında yeniden yorumlanmış çizimlerinden oluşan ürünlerdir. Odanıza asacağınız Pop-Art çiziminde bir Audrey Hepburn ya da Marilyn Monroe tablosu koltuklarınızda ya da halınızda bu çizimlere yer vermeniz ya da duvar kağıdı olarak tercih etmeniz bu trendi yakalamanızı sağlayacaktır.


Pop-Art tarzını aksesuarlara yansıtın

Pop-Art tarzının evinizin genel dekorasyon tarzına hakim olmasını istemiyorsanız önerimiz aksesurlarda bu akıma yer vermenizdir. Son zamanda Pop-Art tarzında aksesuarlar oldukça modadır ve bu konuda birçok çeşit bulmanız mümkündür.