Evinizi sonbahara hazırlayın

Sonbaharın gelmesiyle birlikte evlerde de değişim rüzgarları esiyor. Siz de evinizi birkaç basit adımda sonbahara hazırlayabilirsiniz.
Sıcak ve renkli yaz günlerini geride bırakıyoruz sarı turuncu ve kırmızının hakim olduğu yeni çok romantik az hüzünlü mis gibi bir mevsime yani sonbahara giriyoruz. Ege ve Akdeniz kıyılarında yaz hala etkinliğini sürdürüyor fakat bayramın hemen ardından sonbahar kendini hissetirecek gibi.
Yaz aylarındaki atmosferin yavaş olarak terk etmeye yüz tuttuğu bu aylarda sonbaharı anımsatan objeler ile evinizde değişiklik yapmaya ne dersiniz?
Sonbaharın kışa dönük havasına yaklaşın

Kurutulmuş yapma ya da gerçek çiçekleri bularak buna uygun bir sepet yada vazoya yerleştirin. Kapı arkalarına yada evinizdeki masa ve sehpaların üzerinde durmasını sağlayın. Arzu edenler kurutulmuş yaprak ve dalların yanında çam kozalakları palamutlarını ilave edebilir.Kahverenginin tolarından ilham alın

Masa örtüleriniz perdeler yastıklar ve diğer objeler için kiremit rengi kahverengi tonları mat yeşil renge sahip vazolar sehpalar kumaşlar ve diğer malzemeleri de bularak evinizdeki en özel ve görünen bölgelerde yer almasını sağlayın.

Şömine karşısında kahve keyfi

Duvara asmak ya da zemine sermek için hayvan postu bulabilir ve şöminenin yakınınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Rahat bir koltuk bulun ve sıcak kahvenizi sevdiklerinizle beraber yudumlayın. Çiçek ve dekorasyon mağazalarından yapma ya da gerçek sonbaharı yansıtan sepetlik küçük sehpanızı tamamen kaplayacak görkemi ile iri yapraklı ve detaylı süs eşyaları sepetindeki kozalakların tavandan sarktığı eşyalar ve daha fazlasına yer verebilirsiniz.
Son olarak karanlıkları şenlendirmek için küçük ya da uzun mumları kokulu mumları kullanarak romantik ambiyansınızı tamamlayabilirsiniz.