Stüdyo daireler için dekorasyon önerileri

Stüdyo dairenizi iyi bir tasarımla doğru dekore ederek büyük evlerden daha kullanışlı hale getirilebilirsiniz.
Stüdyo bir daireye sahipseniz ve evinizi farklı dekore etmek istiyorsanız önemli detaylar oldukça önemlidir. Özellikle tek başına yaşayanların tercihi olan stüdyo daireler doğru bir şekilde dekore edildiğinde büyük bir evin ferahlığını yansıtabilecek bir potansiyele sahiptir.
Duvarlarda açık renk tercih edin

Öncelikle mekanınızı olduğundan daha ferah ve aydınlık göstermek için duvarlarınızda genelde açık ve tek seçenek renkler kullanın. Beyaz renk çok çabuk karar değiştirenler için mükemmel bir tercihtir. Evinizde duvarlarınızı tablolarla ve çerçevelerle hareketlendirebilirsiniz.
Geniş raflar kullanın

Alanınız çok dar olduğu için duvarlarınızda geniş raflar kullanabilirsiniz. Bu raflara eşyalarınızı koyabilirsiniz. Sade tasarımlı olan mutfaklara da özellikle gösterişli bir avize kullanarak farklı bit tasarım sağlayacaktır. Mekanınızın havası hemen değişecektir.
Çok renkli halı kullanmayın

Zeminlerde tek bir malzemeyle daha geniş ve ferah bir görünüm sağlanabilir. Banyo ve mutfak gibi ıslak bölümlerde kullanılan seramikleri daha küçük boyutlu parçalarla döşenmesi dolayısıyla mekanları daha ferah gösterir. Çok renkli halı kullanmamaya da özellikle özen göstermelisiniz.


Abartıdan kaçının

Mutlaka evinizde canlı bitkiler de kullanın. Böylelikle evinizin enerjisi de yükselecektir. Abartıdan mümkün olduğunca kaçının. Fazla abartılı aksesuarlar ve detaylar küçük daireleri hem olduğundan daha dar hem de rüküş göstermektedir. Yaldızlı pullu taşlı parlak veya simli eşyalardan da hoşlanıyorsanız bunları özellikle minimum alanlarda dekoratif amaçlı kullanmaya özen göstermelisiniz.