Hoover 8 Pulse Çamaşır MakinasıHoover’den bir ilk! Renkli ve Beyaz çamaşırları bir arada yıkayan Hoover 8 Pulse Teknolojisi hayatı kolaylaştırıyor!

Hoover 8 Pulse teknolojisi ile çamaşırları ayırarak yıkama ve biriktirme devri sona eriyor.

Hoover 8 Pulse teknolojili çamaşır makineleri renkli ve beyaz çamaşırları bir arada yıkayarak hayatı kolaylaştırıyor zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor!

Hoover 8 Pulse Teknolojisi ile Renkli ve Beyaz Çamaşırlar Bir Arada Yıkanıyor

Beyaz eşyada yeni nesil teknolojinin öncüsü Hoover Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve çamaşır makinelerine 8 Pulse teknolojisini getiriyor. Hoover 8 Pulse teknolojisi sayesinde beyaz ve renkli çamaşırlar bir arada yıkanıyor 50 derecede alınan sonuçlar 20 derecede elde ediliyor. Düşük
sıcaklıklarda hiç olmadıkları kadar hijyenik hale gelen giysiler ilk günkü gibi yeni kalıyor.

Zaman ve Enerji Tasarrufu

Hoover 8 Pulse zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayan devrim niteliğinde bir teknoloji. 8 Pulse’lı Hoover çamaşır makinelerinde su ve deterjan için özel bir hazne bulunuyor. Bu hazneye önceden yüklenen su ve deterjan her yıkamada ideal miktarda karıştırılarak 8 noktadan yüksek ivme ile çamaşırların üzerine püskürtülüyor. Bu özel sistem sayesinde 20 derece gibi düşük sıcaklıklarda lekelere derinlemesine nüfuz ediliyor.

Çamaşıra özel programlama

Yalnızca Hoover çamaşır makinelerinde bulunan 8 Pulse teknolojisi makinenin tambur hareketlerini giysilerin dokusuna ve çeşidine göre programlıyor. Bu sayede özellikle hassas giysilerde lekelere derinlemesine nüfuz edilirken kumaş dokularına zarar verilmiyor.

Çevreye Duyarlı Enerji Sınıfında Lider

8 Pulse teknolojili Hoover çamaşır makineleri A+++ enerji verimliliği sınıfına sahip ve daha tasarruflu çalışıyor. Hoover hammadde seçiminden ürün geri dönüşümüne kadar çevreye duyarlı doğaya minimum karbon izi bırakan maksimum su ve enerji tasarrufu sağlayan ürünleri ile gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için üzerine düşeni yapıyor.

9 ve 11 kg yıkama kapasitesi

Hoover 8 Pulse teknolojili çamaşır makineleri 9 ve 11 kg kapasiteli olmak üzere 2 model olarak kullanıma sunuluyor. Çamaşır yıkamayı 8. boyuta taşıyan Hoover 8 Pulse teknolojisi renkli ve beyaz çamaşırlar için biriktirmeden kolayca ve etkili olarak temizlik sağlıyor.