2012'ye hoş geldin diyerek başlayalım. Son 5 yıldır dekorasyondaki gelişmenin hızını biz bile zor takip eder olduk. Daha kişisel daha eklektik ve yaratıcı örnekler gördük. Bu en güzel haberlerden biri. Çünkü artık hiçkimse birbirinin aynı hatta kopyası evlerden hoşlanmıyor. Bu da bizi kişisel dekorasyonlara yöneltti ki gelmiş geçmiş en önemli trend bu bize göre. Peki bizi 2012'de neler bekliyor? Portakal rengini sevenlere müjde! Bu yıl bu rengi bol bol görecek gibiyiz. Enerjik evler bizi bekliyor.

Gri iç karartıcı olduğu düşünüldüğünden pek tercih edilen renklerden biri değildi. Bu yıla kadar! Artık tüm tasarımlar duvarlar aksesuarlar ve mobilyalar hatta mutfaklar griyle donanacak. Çünkü nötr renkler canlı renkleri sollamaya başladı bile!


Endüstriyel tasarımları daha geleneksel aksesuarlar ve patine boyalı mobilyalarla kombinleyeceğiz. Eklektik stil bu yılın vazgeçilmezi olacak. Anneannelerinizin eşyalarına da el atmanın zamanı geldi. Biraz araştırma yapın ne parçalar çıktığına inanamayacaksınız. Hasır bir tabureyi salonunuza koymak istemez misiniz?

Ham keten ve yumuşak pamuklulara kremsi tonlara alışın. Nötr renklerin çekiciliğinden bahsetmiştik. Bu renkler ham keten ve organik pamuklularla birleşince uyumun muhteşemliğini sergileyecek.