Gültekin Ailesi'nin Batı Ataşehir'deki evi sade bir çizgide ve açık renk tonlarında döşenmiş keyifli alanlardan oluşuyor.Gültekin Ailesi bir yıl önce taşındıkları Batı Ataşehir'deki evlerinde sadelikten yana olmuşlar. Ev sahibesi Petek Hanım arkadaşı tasarımcı Tina Mandil'den de yardım alarak evi zevkine uygun olarak döşemiş. Evin döşenmesi sırasında ev sahibi Batur Bey ve çocukları Naz ve Kaan da Petek Hanım'a yardımcı olmuşlar. Aile daha önce oturdukları evlerindeki eşyaların bir bölümünü bu evde de kullanmak istemiş. Salonda yer alan masa ve sandalyelerin renkleri değiştirilerek bu eve uygun hale getirilmeleri sağlanmış. Bej ve vizon renklerin ağırlıkta olduğu salonda koltuklar alana göre özel olarak üretilmiş. Ev sahibi Petek Hanım az eşya kullanmaktan hoşlandığı için yeni evinde de bunu uygulamış. Açık renkler ve az eşya ile evini tamamlamış. Evin salonunda Mata Mobilya Mudo Concept Zara Home Boyner Evde'den alınan eşya ve aksesuarlara yer verilmiş. Salonun aydınlatmalarının tasarımı ise Tina Mandil'e ait. ''Tina'nın yaptığı aydınlatmalar bir arkadaşımın hediyesi olan kelebekler ve içinde sevdiklerimin resimlerinin olduğu çerçevelerim benim için özel eşyalar'' diyor Petek Hanım. Petek Hanım'ın evinde en sevdiği köşe mutfağının balkonunda oluşturduğu kış bahçesi. ''Mutfaktaki kış bahçemi çok seviyorum. Bu alanda bahçede gibi hissediyorum kendimi. Arkadaşlarımı da çoğunlukla burada ağırlıyorum'' diyor Mutfakta yer alan kapalı balkonda oluşturulan bu alan için kapı kaldırılmış. Ve surada küçük bir yemek bölümü oluşturulmuş. Kalorifer peteği olmadığı için ısıtma tavana yerleştirilen ısıtıcı ile sağlanmış. Mutfakta aynı zamanda bir kiler bölümü de oluşturulmuş. Bu alan mutfaktan perdelerle ayrılmış. İçerisine geniş raşar yerleştirilerek erzakların bu alanda saklanması sağlanmış. Mutfak The Woo Zara Home Ikea ve Mudo Concept'ten alınan aksesuarlarla tamamlanmış. Kendi banyo ve soyunma odasını içinde barındıran ebeveyn yatak odasındaki eşyalar önceki evden gelmiş ancak bu eve göre ölçülendirilerek yeniden düzenlenmiş. Ancak odanın geneline yine sadelik hakim. Evin çocukları Naz ve Kaan kendi odalarındaki eşyaların seçimini kendileri yapmış. Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okuyan Naz'ın odasındaki eşyalar İstikbal Ikea Zara Home ve Mudo Concept'ten seçilmiş. Okulu nedeniyle odaya bir de çizim masası yerleştirilmiş. Kaan'ın odasındaki eşyalar ise Ikea İstikbal ve Mudo Concept'ten. Kaan'ın küçük yaşlardan beri toplayarak koleksiyonunu yaptığı arabalar da odanın bir köşesinde sergileniyor.Salon oturma bölümü
Salondaki oturma grupları özel olarak tasarlanarak yaptırılmış. Aydınlatmalar ise Chandelier de Tina mağazasının sahibi Tina Mandil'in tasarımları.
Salon ve yemek bölümü detayları
Daha önceki evde kullanılan masa ve sandalyeler yeniletilip açık renge boyanarak bu evde de kullanılmış. Petek Hanım bu alanda bizler için şık bir yılbaşı sofrası da hazırladı.
Kış bahçesi ev sahibinin en sevdiği köşe. Zamanının büyük bir bölümünü bu alanda geçiriyor arkadaşlarını da burada ağırlıyor. Bu alanda bahçeye bakan keyifli bir oturma bölümü oluşturulmuş.Mutfaktaki genel ve detaylar
Mutfakta yer alan minik notluk hem yemek kitaplarını ev sahipliği yapıyor hem de kara tahtasıyla günlük notların yazılmasına olanak tanıyor.
''Yatağım yanı başımda duran sehpam ve hemen üzerindeki lambam benim için özel parçalar.''

Yatak odası
Yatak odasında hem giyinme bölümü hem de bir ebeveyn banyosu yer alıyor. Giyinme bölümünde düzen raşarla sağlanmış.
Naz'ın odası
Güzel Sanatlar Akademisi'nde okuyan Naz'ın odasında bir çizim masası da yer alıyor.
Kaan ve Naz odalarının dekorasyonunda eşyaları seçmiş renkleri kendileri belirlemiş. Naz'ın odasında pembe ve beyaz öne çıkarken Kaan'ın odasında kırmızı siyah ve beyaz hakim.

Kaan'ın odası

Kaan'ın odası İstikbal ve Ikea'dan seçilen ürünlerle döşenmiş. Çocukluğundan beri biriktirdiği araba koleksiyonu bu odanın en gözde parçası.