Bu aralar herkesi bir Vampir merakı sarmış gidiyor.Nereye baksam vampirler ile ilgili mutlaka bir konu görmekteyim.bu vampirlere duyulan ilgi nereden kaynaklanıyor onuda araştırmak lazım aslında.Ama büyük ihtimal gençlerimizin karekter sorunu yaşamalarından olsa gerek.Bu dönemdeki çocuklar kendilerine uygun bir idol seçerler ve onların izinden giderler.Onlara benzemeye çalışıronları taklit ederler.Bu gayet doğal birşey.Ama gelin görün ki gençlerin kötü şeyleri örnek alması beni biraz da olsa üzüyor.Mesela gençlerimiz bir müzisyeni örnek alabilirler.Şahsen ben bu yazın keman kursuna başlıyacağım.Ama öyle sanıyorum ki bu filmler bizi bu hale getiriyor.AlacakaranlıkBlade vb. gibi filmler bana göre tamamen hipnoz etkisi taşımakta.Demem o ki ''Gerçeklikten uzaklaşmamalıyız.''

Bir sitede görmüştüm ismi lazım değil baş harfi Edward orda bir bayan üye diyor ki; Ahh Edward gelsende beni ıstırsan! bu yorumu görmem bile yerlere yatıp katıla katıla gülmeme yetti.Erkekler neysede bu bizim Türk kızları çok saflar.Belkide onlarda farkındalar böyle birşeyin olmuyacağını ama bile bile bu tavırları sürdürmeleri bence zaman kaybından öteye gitmiyor.Benide Edward düşmanı birisi olarak görmeyiniz.Aksine bende Alacakaranlık serisini severek takip etmekteyim.Ve Vampirler ile ilgili bir çok film izledim.Ama ben bunları izlerken olaya sadece bir kurgu olarak baktım.Kişiliklerini oturtamamış gençlerimiz gibi özenerek değil.Ama bir yöndende iyi diyorum çünki yanlışlar herzaman beraberinde doğruyu getirir.Kişilerde yaptıkları yanlışlarla doğruları öğreneceklerdir.Şimdi diyorsunuzdur.Nerden biliyorsun kardeşim belki vampir diğe adlandırılan varlıklar var? Benim cevabım sizlere şöyle olur;Evet böyle varlıklar var olabilir.Çünki bu hayatta hiç birşey imkansız değildir.Ama sorarım size eğer bu tür yaratıklar var ise neden bir insanoğlu farkında değil ? Yada neden hiç medyayabasınatelevizyonlara böyle şeyler yansımıyor ? Yada onlarıda geçin neden hiç bir kutsal kitapda bu varlıklara dair en ufak bir bilgi bile yok ? Eee kutsal kitaplarıda geçin neden hiç bir bilim adamı bu varlıkların var olabileceğine dair ortaya gözle görülür bir kanıt koyamıyor ? Neden ? Sizi temin ederim.Hiç bir olay bukadar uzun bir süre gizli kalmazKALAMAZ.

Vampirleri çekici kılan şey onların bir takım doğa üstü güçlerinin olmasından öteye gitmez.İşte ucabilirleryarasaya dönüşebilirlergözlerinin rengi değişirsoluk tenlilerçok güçlülertelepatiklerölümsüzler yada yüzlerce yıl yaşayabilirlerdişleri uzundurkan emerler vb. vb. Acaba bu vampir tanımı bize eskiden yada günümüzde bile sadece sinemalardafilmlerde; Kötü kokarlargözleri kördürhiç yıkanmazlartezekle beslenirlerleş yerlerboyları kısadırkafaları büyüktür vb. şeklinde gösterilseydi bakın bakalım bu vampir denilen varlıklara kaç kişi inanıyordu.Yada onlar gibi olmak için çaba sarf ediyorlardı.Ne hikmetse bütün güzelliklerbütün karizma unsurları bu varlıklarda bir araya getirilmiş.Size garanti veririm.Roman yazarlarının hayal güçleri çok gelişmiştir.bu vampir efsaneleri sadece efsanede kalır.VE umuyorum ki sizlerde bu yazıyı okuyanlarda en kısa zamanda içinde bulundukları bu yalan dünyadan çıkarlar.

Evet burası Psişik bir site bu tür konuları paylaşıyoruz.Ama bizler bilinçliyizdir.Sizlerinde bu şekilde bilinçli olmanızı diliyoruz.

ALINTIDIR.