Boyutlar ve boyutlardaki varlıklar insanların ilgisini genelde çekmiştir. özellikle son zamanlarda bu alana olan ilginin arttığını görünce bu yazıyı yazma gereği duydum.

Öncelikle boyutlardaki bir varlığı görmek için bazı seviyeye gelmiş olmak gerekir. Mesela korku. Korkuyu yenmek bu iş için en önemli özelliktir. Sonuçta daha önce görmediğiniz bir şeyi karşınızda göreceksiniz ve şeklini bile tahmin edemezsiniz.
İkinci olarak kanallık dediğimiz bir olay vardır. O varlıkla aranda bir bağ kurmalı ve bu bağda sana düşen görevi yapmalısın. Ondan bilgi almak isteyebilirsin ancak onu senden düşük bir şeymiş gibi görmemeli hafife almamalısın.

Son olarak kendinden emin olmalısın. Ne olursa olsun yılmamalısın. Korkup bırakmamalısın kanallığını bozmamalısın.

Şimdi gelelim yönteme (kendi yöntemimdir istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz) :
Öncelikle karanlıkta yapmanız daha uygundur bunu. Karanlıkta görüşümüz azaldığından farklı şeyleri görmek daha kolay olacaktır. Gözlerinizi ister kapatın ister açın ve karanlığa odaklanın. Karanlığa iyice odaklandıktan ve rahatladıktan sonra (yaklaşık 30 dk) konuşmak istediğiniz varlığa seslenin. Mesela rehberinizle konuşmak istiyorsunuz “rehberim seninle konuşmak istiyorum” diye seslenebilirsiniz. Size hemen cevap gelmesini beklemeyin iyi bir dinleyici olun her şey bir cevap olabilir. İlk denemelerde içinize doğan hisler olacaktır cevap. Doğan his derken bunu da seçmeli kendi hislerinizden ayırmalısınız. (genelde bu hisler bir anda gelir şimşek gibi çakar)

Bunda geliştikten sonra sesleri duymaya başlarsınız sesleri duyma aşamasına gelince artık görme vakti gelmiş demektir. Şimdi tekrar varlığa seslenin. (rehber için) “rehberim seni görmek istiyorum” diyin. Etrafınıza dikkatli bakın ve bir aura gibi çizgiyle görünecektir varlık. Fark edilmeyecek derecede. (aurayı göremeyenler zorlanabilir). Daha sonra farkındalığınız arttıkça net görmeye de başlayacaksınız.

Deneme sırasında olası problemler:

1. korkunuza hakim olmazsanız bırakın zamanla alışırsınız

2. varlığın zarar vermeye başladığını hissederseniz ilişkinizi kesin

Deneme sonrası olası problemler:
1.
gaipten gelen sesler duyma

2. iyice geliştikten sonra etraftaki varlıkları hep görme

Bu ikinci problemi engellemek için kendinize alıştırmaları yapmadan önce şu komutları verebilirsiniz. ‘görüşüm açıl’ deneme sonrasında ise ‘görüşüm kapan’

önemli not:
bu işler dalgaya alınmaz. Bilginizi alın ve fazla kurcalamayın
LcNbY

ALINTIDIR.