Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Lightbulb Cinler Alemi - Bilimsel Açıklama

  Bu konuda yapılan en büyük yanlış önyargılı yaklaşımlaCİN” kelimesi duyulduğunda ya hemen inkâr edilmesi ya da gerçekle ilgisi olmayan yorumlar yapılmasıdır!.. Oysa dün bilimsel değil diye inkâr edilen birçok şeyin ilim ve tekniğin ilerlemesiyle bugün bilimsel bir gerçek haline geldiğini hatırdan çıkarmamak gerekir.

  Peki işin hakikati nedir?..

  Evrende var olan tüm varlıklar-canlılar kuantsal kökenli olup; bir kısmı da mikrodalga yapılı türe dönüşmüştür!.. Ve dahi bunların bir kısmı geçici bir süre için moleküler boyutta yani “madde alemi” denen “boyutumuzda” yaşamaktadırlar…

  Frekans veya titreşim fiziksel bir özellik bu özellikler bizim göz ve kulak hassasiyetlerimizi de sınırlıyor. insan kulağı sadece 20 hz ile 18 khz arası sinyalleri veya sesleri duyabiliyor gözlerimiz sadece belirli bir renk tayfını görebiliyor yani mor ötesi x ışınları vs. türünde yüksek veya çok alçak dalga boylarındaki renkleri algılayamıyoruz. Bu renk ve sesleri ise çok özel detektörler ile görebiliyoruz.

  Eğer gözlerimiz x ışınlarını veya daha başka dalga boylarını görebilse çevremizin ne kadar kalabalık olduğunu da görebileceğiz. Titreşimin frekansla doğrudan ilintisi yaratılış planındaki özel durumlar bizlerden daha seyyalevi bedenlerin oluşmasında bir neden olabilir. Örneğin atom yapısı bizden farklı bir canlıbizim göremeyeceğimiz veya dokunduğumuzda hissedemeyeceğimiz bir veya bir kaç tür...

  Bu tür canlıların olduklarını biliyoruz.Zaman zaman bu tür canlılarınbir nevi boyut kesişmesi sebebiyle bizlere gözüktükleriniinsanlar ile tanıştıklarınıonları etkilediklerini biliyoruz.

  Çağdaş verilerle değerlendirebildiğimiz bu katmanlar ve boyutlar İSLÂM’ın Kulsal Kitabı Kurân’da mûcize olarak 1400 küsur sene öncesinde şöyle açıklanmıştır:

  Kuantsal kökenli bilinçli varlıklar…
  Nurani olanlar…
  MELEKLER!.

  Mikrodalga kökenli bilinçli varlıklar…
  Ateş yapılar… CİNLER!.

  Moleküler kökenli bilinçli varlıklar…
  Biyolojik bedenliler…
  İNSANLAR!.


  Bunların her biri yaşadıkları boyutun kapsamı ve gücü itibariyle diğerini istediği gibi yönlendirebilecek güce sahiptir.

  Şöyle ki… Kuantsal köken melekler hem cinler ve hem de insanlar üzerinde etkileme mekanizmasına sahipken; cinler insanları bir dereceye kadar yönlendirmede yeteneklidirler.

  Konumuz dışında kalan “melekler” bahsini bir yana bırakırsak…

  CİNLER Kur’ân anlatımıyla “MA’RIC” ve “SEMUM ATEŞTEN” Yani “biyolojik bedene tesir edip radyasyon zehirlenmesi meydana getiren mikrodalga” bedene sahiptirler…

  Bizim âhiret âlemi dediğimiz ruhlar âlemi denilen berzah âlemi denilen âlemler hep aynı mikrodalga boyut olup; insan ruhları dahi gerçekte mikrodalga bedenlerdir.

  İnsan beyni mikrovolt cinsinden elektrik ihtiva eder; ve tüm beden aldığı gıdalardan oluşan biyoelektrik enerjiyle çalışarak beynin biyoelektrik ihtiyacını karşılar. Beyin de bu biyoelektrik enerjiyi değerlendirerek fonksiyonlarını yerine getirir; bu arada da geçmişte “ruh” adı verilmiş olan “mikrodalga bedenini” üreterek tüm verilerini “mikrodalga beyne” yükler!..

  İnsan beyni her an gerek beş duyu yoluyla ve gerekse de başka dalga boylarından ve uzaydan gelen sayısız dalgaları değerlendirme yoluyla yaşamını sürdürür; ve bu arada da hem dışa mikrodalga bilinç dalgaları yayar hem de mikrodalga bedenine yani ruhuna yükler!.

  İnsanlar yeryüzünde boy göstermeden önce dünyanın oluşum evresinden başlayan bir biçimde dünyada mikrodalga bedenli cinler yaşamaktaydı ki dünya ısısı ve ateşi onlar için bir şey ifade etmemekteydi.

  Daha sonra İnsan yeryüzünde varolunca bilinçli bir varlık olan insanın evrensel bazı gerçekleri fark etmesini hazmedemediler. Bu olayda önderleri “Azazil” isimli “CİN” idi!.. Azazil isimli CİN ve ona uyan tüm cin nesilleri Allah'ın Adem Peygambere ruh ve can vermesiyle cin ve melek taifesine; Cümleniz Ademe secde eyleyin emrine Azazilin karşı gelmesi ve asi olmasıyla “ŞEYTAN” diye anıldılar ve insanlara düşman oldular!..

  Şeytanın İnsan Vücudunda Dolaşması

  Peygamberimiz (s.a.v) in bazı hadislerinde şeytanın insanoğlunun vücudunda damarlarında kanın dolaştığı gibi dolaştığını belirtmektedir. bundan maksat bazı alimlerin dediği gibi şeytanın insan vücudunda dolaşma gücüne sahip olması ve insandan ayrılmaması veya diğer bazılarının dediği gibi bu bir teşbihtir ki şeytanın insan vücudunda dolaşıp hayat veren kan gibi alyuvarlar ve akyuvarlara binip dolaştığı söylenir. Bu dolaşmadan maksadı insanı vesvese vererek saptırmak yahut da birtakım hastalıklara sebep olmaktır.

  CİNLER ilişkide oldukları her insanı; ve onlar aracılığıyla tüm uyanları ele geçirip İSLÂM inanç sisteminden uzaklaştırmaya çalışırlar…

  İnsanları genelde küçük yaşlarda kandırıp ele geçiren CİNLER ya İSLÂM’ı kullanarak bu işi gerçekleştirirler; ya İslâm dışı yolları empoze ederek!..

  Kişiyi ele geçirmeleri genelde şu iki yoldan biriyledir: Eline kalem almış kişiye kendi iradesi dışında yazı yazdırarak… Veya geçmişte yaşamış din büyüklerinin kisvesine bürünmek suretiyle rüya veya yakaza halinde görünerek!..

  Bu CİNLERDEN bazıları da kendini “mevlânâ”nın ruhu diye tanıtarak insanları etki altına almaktadırlar!.. Onlara kitaplar yazdırmaktadırlar…

  Bunun dışında bir de İslâm Dışı yollarla insanları kendilerine tabi hale getiren CİN toplulukları vardır… Bunlar da kendilerinin “UZAYLI” olduklarını iddia ederek insanları kandırmaktadırlar!..

  Cinlerin insan beynini mikrodalga impalslar yolla***** etkileme yolları dışında bir nesneyi hareket ettirme veya yakma gibi özellikleri de vardır.

  Alıntıdır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İlginç şeyler yazıyor.

  Konu için teşekkürler.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  ilginç Ama gerçekci bilgiler . . . zaten cinler aleminin varlığı Kur-an'dada Yer almaktadır.. Rahman Süresinde İnsanın Yaradılışından Bahsedildikten Sonra Cinlerinde nardan(ateşten) yaratıldığından Bahsedilir... hatta cinler aleminden olanları yönlendirebilen (kullanan) insanlarında var olabileceği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. . . günümüzde bir çok kişi cinler alemini büyüyü falan inkar eder gerçeklikle alakasız bulur ama hepsinin bilimsel(mantıklı) açıklamaları vardır . . .
  Yed-i AdL and Quinn like this.
  Çocuklar uyurken sessiz olunurZiyaretçilere, Gizli İçerik! ölürken değil.!

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Cin olup adam çarpmak istiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş