Motorola akıllı telefonlar konusunda Lenovo bünyesine geçmesinin ardından çok ciddi bir patlama yapmış durumdadır. Zaman içerisinde yaşanan gelişmeler elbette ki önemli sonuçları da beraberinde getirdi. Akıllı Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] sektöründe son dönemde en çok telefon sunan markalardan birisi olarak nitelebileceğimiz Motorola yeni telefonu ile birlikte sektörü çok daha fazla kızıştıracakmış gibi görünüyor.

Motorola Moto E ile alakalı olarak bundan önceki süreçte pek haber bulunmuyordu. Firma bir anda sevenlerinin karşısına çıkarak yeni modeli ile alakalı olarak ilk bilgileri resmi olarak verdi. Tasarım ve renk seçenekleri açısından yine muazzam bir telefon bizlere sunulacak gibi de görünüyor. Atılacak adımların önemi de elbette ki çok büyük derecede olacaktır.
    • 4.3″ QHD Görüntü Kalitesi
    • 1 GB RAM
    • 4 GB Dahili Depolama Alanı
    • Android 4.4.2 KitKat

özellikleri ile gelmesi beklenen cihazın son derece fazla ilgi göreceğini tahmin ediyoruz. Elbette ki detaylar kısa zaman içerisinde çok daha net bir şekilde kendini gösterecektir ve sitemiz içerisinde bu konuya yönelik paylaşımlar da bulabilme imkanına sahip olacaksınız.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]