Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Telefon Almak İsteyenlere Akıllı Telefon Modelleri,Telefon Alırken Dikkat Edilecekler

  Telefon alacaklar DİKKAT!
  Bazı telefonlar var ki yeni modelleri çıkmasına rağmen eski modele göre ciddi bir fark taşımadığından fiyatı düşük olan eski modeli tercih etmek daha makul olabilir. Örneğin iPhone 5'i daha ucuza almak isterken iPhone 5S almayarak ne kaybediyorsunuz? Galaxy Note 2 ile Note 3 arasında kayda değer bir fark var mı? Eski ve yeni karşı karşıya geliyor kararı vermek size kalıyor.

  (Chip Online)
  Önceki model: LG Optimus G

  Özellikleri:
  4.7 inç dokunmatik ekran 1.5 GHz dört çekirdekli işlemci HSPA LTE Full HD video kaydı destekli 13 megapiksel kamera 32GB dahili depolama (genişletilemiyor) GPS MicroUSB MHL desteği NFC Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.1.1 ve LG Optimus UI kullanıcı arayüzü.

  Fiyatı:
  1.200 TL

  Halefi:
  LG G2

  Özellikleri:
  5.2 inç dokunmatik ekran 2.3GHz dört çekirdekli işlemci HSPA+ Full HD video kaydı destekli 13 megapiksel kamera 16/32GB dahili depolama (genişletilmiyor) GPS microUSB MHL NFC Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  Android 4.2.2 ve LG Optimus UI kullanıcı arayüzü. 4.4'e güncellenecek.

  Fiyatı:
  1.600 TL

  Sonuç:
  Optimus G de başarılı!G2 modern bir telefon ancak selefi Optimus G'nin göze hoş gelen bir tasarımı var ve fiyatı daha uygun. Ancak Optimus G'nin güncelleme alıp almayacağı şimdiye kadar açıklanmadı.  Önceki model:
  Huawei Ascend P1

  Özellikleri: 4.3 inç Super AMOLED dokunmatik ekran 1.5GHz çift çekirdekli işlemci HSPA 8 megapiksel kamera full HD video kaydı genişletilebilir depolama (microSD'yle) Bluetooth USB dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.1 (güncellemeyle) Huawei'nin kullanıcı arayüzü.

  Fiyatı: 650 TL.


  Halefi:
  Huawei Ascend P2

  Özellikleri:
  4.7 inç dokunmatik ekran 1.5GHz dört çekirdekli işlemci HSPA+ LTE 4.7 inç HD dokunmatik ekran 13 megapiksel kamera 16GB depolama hafızası (genişletilemiyor) GPS NFC Bluetooth
  USB dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  Android 4.1 ve Huawei Emotion kullanıcı arayüzü.

  Fiyatı:
  220 euro (yurtdışı).


  Sonuç:
  Selefin bir şansı var!Huawei Ascend P2 daha iyi daha hızlı bir telefon; üstelik selefiyle arasında hatırı sayılır bir fiyat farkı da yok. Bu yüzden tercihinizi P2'den yana kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
  Önceki model:
  Samsung Galaxy S3 Mini

  Özellikleri:
  3.9 inç Super AMOLED dokunmatik ekran 1GHz çift çekirdekli işlemci HSPA 5 megapiksel kamera HD video kaydı genişletilebilir depolama alanı GPS Bluetooth MicroUSB dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  Android 4.1 ve Samsung TouchWiz. Android 4.4'e yükseltileceği söylentileri var.

  Fiyatı:
  660 TL.  Halefi:
  Samsung Galaxy S4 Mini

  Özellikleri:
  4.3 inç AMOLED dokunmatik ekran 1.7GHz çift çekirdekli işlemci HSPA+ LTE 8 megapiksel kamera microSD ile genişletilebilir depolama alanı GPS NFC Bluetooth USB MHL desteği dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.2 ve Samsung TouchWiz. Android 4.4'e yükseltileceği söylentileri var.

  Fiyatı:
  960 TL.


  Sonuç:
  S3 Mini'nin şansı var
  Galaxy S3 Mini'yi 300 TL daha ucuz olması nedeniyle tercih edebilirsiniz. Ancak S4 Mini hem tasarım hem de teknik olarak selefinden üstün. Çift çekirdekli işlemciye sahip cebin ekran çözünürlüğü de daha yüksek.


  Önceki model:
  Sony Xperia Z

  Özellikleri: 5 inç Full HD dokunmatik ekran su geçirmez gövde 1.5GHz dört çekirdekli işlemci HSPA+ LTE 13 megapiksel kamera Full HD video kaydı genişletilebilir depolama (microSD ile) GPS microUSB MHL desteği Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.3 ve Sony arayüzü (güncellemeyle). Android 4.4 duyuruldu.

  Fiyatı: 1.750 TL
  Halefi:
  Sony Xperia Z1

  Özellikleri:
  5 inç Full HD dokunmatik ekran su geçirmez gövde 2.2GHz dört çekirdekli işlemci HSPA+ LTE 20.7 megapiksel kamera Full HD video kaydı genişletilebilir depolama (microSD ile) GPS microUSB MHL desteği Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  Android 4.3 ve Sony arayüzü (güncellemeyle); Android 4.4 duyuruldu.

  Fiyatı:
  2.200 TL
  Sonuç:
  Xperia Z hala iyiZ1 Xperia Z'nin üzerinden çok geçmeden ortaya çıktı. Dolayısıyla Xperia Z hiç de eski bir telefon değil. Z1'in işlemcisi daha hızlı olabilir ancak Z'nin herhangi bir zafiyeti yok. Aradaki fiyat farkı Xperia Z'yi çekici kılıyor.
  Önceki modeli:
  Nokia Lumia 920

  Özellikleri:
  4.5 inç dokunmatik ekran (Pure Motion HD) 1.5GHz çift çekirdekli işlemci HSPA+ LTE (800 1800 2600 MHz) 8.7 megapiksel kamera BSI sensörü ve görsel dengeleme GPS 32GB dahili depolama (genişletilmiyor) NFC Bluetooth USB dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  Windows Phone 8 ve Lumia Black güncellemesi.

  Fiyatı:
  1.100 TL.  Halefi:
  Nokia Lumia 925

  Özellikleri:
  4.5 inç HD AMOLED dokunmatik ekran 1.5GHz çift çekirdekli işlemci HSPA+ LTE 8 megapiksel kamera Full HD video kaydı GPS 16GB dahili depolama (genişletilemiyor) microUSB NFC Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  Windows Phone 8 ve Lumia Black güncellemesi.

  Fiyatı:
  1.200 TL

  Sonuç:
  925 çok daha iyiİki cep arasında önemli bir fiyat farkı yok; üstelik 925 hem daha ince hem de daha iyi bir donanıma sahip. Lumia 925 piyasada bulabileceğiniz en iyi kamera-telefonlardan.
  Önceki modeli:
  Google Nexus 4

  Özellikleri:
  4.7 inç dokunmatik ekran 1.5GHz dört çekirdekli işlemci HSPA 8 megapiksel kamera Full HD video kaydı 16GB depolama (genişletilmiyor) GPS microUSB MHL desteği Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  Android 4.4 (güncellemeyle).

  Fiyatı:
  1.050 TL

  Halefi:
  Google Nexus 5

  Özellikleri:
  4.95 inç Full HD dokunmatik ekran 2.26GHz dört çekirdekli işlemci HSPA+ LTE 8 megapiksel kamera Full HD video kaydı 16/32GB dahili depolama (genişletilmiyor) GPS NFC Bluetooth MicroUSB Slim-port ile HDMI desteği dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  Android 4.4 KitKat.

  Fiyat:
  1.350 TL  Sonuç:
  Nexus 5 harika bir cihaz.
  Daha fazla bellek daha sağlam tasarım ve daha iyi kamerasıyla Nexus 5 üst düzey bir telefon. Güncellemeler hızla direkt olarak Google'dan geliyor.  Önceki modeli:
  Samsung Galaxy S3

  Özellikleri:
  4.8 inç dokunmatik ekran (1280 x 720) 1.4GHz dört çekirdekli işlemci 8 megapiksel kamera HSPA+ GPS MHL USB genişletilebilir depolama.

  İşletim sistemi:
  Android 4.3 ve Samsung TouchWiz arayüzü (güncellemeyle). Android 4.4 söylentileri var.

  Fiyat:
  1.050 TL.  Halefi:
  Samsung Galaxy S4

  Özellikleri: 5 inç Full HD dokunmatik ekran 4+4 çekirdekli Exynos 5 işlemci HSPA+ LTE 13 megapiksel kamera Full HD video kaydı genişletilebilir depolama (microSD ile) MHL NFC Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.4 ve TouchWiz arayüzü (güncellemeyle).

  Fiyatı: 1.500 TL.
  Sonuç:
  Galaxy S3 hala iyi.Galaxy S4 selefine göre teknik açıdan daha güçlü ve daha sağlam bir cep. Aradaki 500 TL'lik fiyat farkı ise oldukça yüksek çünkü Galaxy S3 hızlı iyi bir telefon.
  Önceki modeli:
  Apple iPhone 5 16GB

  Özellikleri:
  4 inç dokunmatik ekran çift çekirdekli işlemci HSPA LTE 8 megapiksel kamera Full HD video kaydı GPS 16/32/64GB depolama (genişletilemiyor) Bluetooth USB dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  iOS 7 (güncellemeyle)

  Fiyatı:
  1.800 TL  Halefi:
  Apple iPhone 5S 16GB

  Özellikleri:
  4 inç dokunmatik ekran çift çekirdekli işlemci HSPA LTE (her ağda) 8 megapiksel kamera Full HD video kaydı GPS 16/32/64GB dahili depolama (genişletilemiyor) parmak izi tarayıcısı Bluetooth USB dört bant GSM.

  İşletim sistemi:
  iOS 7.

  Fiyatı:
  2.200 TL.


  Sonuç:
  Tavsiyemiz iPhone 5S.Apple'ın artık satmadığı iPhone 5 iPhone 5S'ten çok daha ucuz değil. Bu yüzden daha iyi teknolojiye ve parmak izi tarayıcısına sahip iPhone 5S'i tavsiye ediyoruz.

  Önceki modeli: HTC One X+

  Özellikleri: 4.7 inç HD Super LCD2 dokunmatik ekran 1.7GHz dört çekirdekli işlemci HSPA 8 megapiksel kamera Full HD video kaydı 64GB dahili depolama (genişletilmiyor) GPS micro USB MHL Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.2 ve HTC Sense (güncellemeyle). Planlanan başka güncelleme yok.

  Fiyatı: 1.300 TL.
  Halefi:
  HTC One


  Özellikleri: 4.7 inç Full HD dokunmatik ekran 1.7GHz dört çekirdekli işlemci HSPA+ LTE 4 megapiksel ultrapixel kamera full HD kamera 32GB dahili depolama (genişletilmiyor) GPS microUSB MHL NFC Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.3 ve HTC Sense 5.5 (güncellemeyle). Android 4.4 güncellemesini alıyor.

  Fiyatı: 1.800 TL
  Sonuç:
  HTC One+'ı terk ettiHTC One+ çok da uzak olmayan bir süre önce üst düzey bir telefondu. Ancak sadece HTC'nin güncelleme desteğini yitirmekle kalmayan cebi mağazalarda bulmanız da oldukça zor. Bu yüzden One+'ın HTC One karşısında pek şansı yok.

  Önceki modeli:
  Samsung Galaxy Note 2


  Özellikleri: 5.5 inç HD Super AMOLED dokunmatik ekran kalem desteği 1.6GHz dört çekirdekli işlemci HSPA+ 8 megapiksel kamera Full HD video kaydı GPS genişletilebilir depolama (microSD ile) micro USB MHL desteği Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.3 Samsung TouchWiz.

  Fiyatı: 1.300 TL  Halefi:
  Samsung Galaxy Note 3


  Özellikleri: 5.7 inç Full HD dokunmatik ekran deri benzeri arka kapak 2.3GHz dört çekirdekli işlemci HSPA+ 13 megapiksel kamera Full HD video kaydı genişletilebilir depolama GPS microUSB MHL Bluetooth dört bant GSM.

  İşletim sistemi: Android 4.3 ve Samsung TouchWiz. Android 4.4'e güncelleniyor.

  Fiyat: 2.000 TL.  Sonuç:
  Note 2 uygun fiyatlı bir alternatif


  Note 3 üst seviye çok iyi bir cep; ama aynı zamanda oldukça pahalı bir cep. Sadece 1 yaşındaki Note 2 ise hala en üst düzey cepler arasında. Büyük HD ekran yüksek performans ve uzun pil ömrü Note 2'yi uygun fiyatlı ve güvenilir bir Android modeli kılıyor

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Anam bunlar ne be. Bi televizyon parası. Yazık günah. Nerde ericson sarılar nokia 5110 lar. Onlardan bulsam alıcam.

  Artık akıllı telefonu olmayana kız vermiyorlar oda ayrı mevzu. Çöpçünün elinde bile iphone 4sler var. :hehe:

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Aypon alın kafanız rahat olsun.
  Sakin ol paşam burayı sana vermezlerZiyaretçilere, Gizli İçerik!

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sony Xperia Z süper. Su geçirmez dayanıklı.

  Diğer telefonların başka bir icraatı yok.  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Sanki telefonu suda kullanıyoruz.:cikcik:

  Hayır zaten o kadar para veriyoruz üstüne kaplattırıyoruz elimizden gelse battaniyeye sarıp kullanıcaz zaten.Bırak suya düşürmeyi cebimize katarken bile kontrol ediyoruz.
  Sakin ol paşam burayı sana vermezlerZiyaretçilere, Gizli İçerik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş