Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3'ü en detaylı şekilde inceliyoruz. Hem yazılı hem de video inceleme şeklindeki geniş incelememiz S3 hakkındaki tüm sorularınızı cevaplayacak.

Samsung Galaxy S ailesi ile Android tarafında çıtayı o kadar yükseltti ki artık kendi işini bile zorlaştırdı diyebiliriz. Samsung Galaxy S2 ve Galaxy Note gibi iki efsane telefonun karşısına öyle bir telefon gelmeliydi ki sadece donanım değil her yönüyle insanı etkilemesi gerekiyordu.

Samsung'da Galaxy S3'de donanımdan ziyade pek çok yazılımsal yeniliğe ve daha değişik bir kasa tasarımına gitti. Donanım olarak neden çok yenilik yok diyoruz çünkü Galaxy S2'de kullanılan Mali 400 GPU'sunun daha hızlı çalışan versiyonu ve yine 4 çekirdekli ama Cortex A9 tabanlı işlemcinin kullanılıyor olması donanımsal yenilikler açısından Galaxy S3'ün biraz durgun olduğunu belirtebiliriz.

Tabi donanımsal olarak daha fazla yeniliğe ne gerek var zaten Galaxy S3 en iyi skorlara sahip akıllı telefon denilebilir. Zaten öyle diyoruz. Açıkcası telefonlarımızda 4 saatlik Full HD Render almıyoruz. Günümüz donanımları gayet yeterli.

Samsung Galaxy S ailesinin özellikle dış kasa materyallerini son derece kaliteli bir biçimde yeniden yorumlamış. Tamami ile polikarbon mazemenin kullanıldığı telefon hem hafif hemde sağlam bir kasaya sahip. Özellikle Corning Gorilla Glass 2 ekran camı da dikkat çeken materyallerden biri.

Samsung Galaxy S3 Android 4.0.4 ve TouchWiz 5.0 arayüzü ile beraber geliyor. Telefonun yazılımsal artıları bu kadar değil. Samsung'un kişisel asistanı S Voice başta olmak üzere pek çok yazılım avantajı Galaxy S3'de yer alıyor. Samsung Galaxy S3 için hazırladığımız video incelemede pek çok detayı bulabilirsiniz.

Fakat video incelemede her ayrıntıya değinirsek çok uzayacağını düşündüğümüz için videoyu yazılı incelememizle destekliyoruz. Videoyu izledikten sonra diğer sayfalara bakmanızı öneriyoruz. İyi seyirler

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
-Alıntıdır-

Telefon IPhone 4s de geçmiş gibi gözüküyor.