Rumuz : Hülya

Doğal bir bitkiden gelen sağlık;

Sevgili Güzin Ablaöncelikle sesimiz olduğunuz; sorunlarımıza çare bulmaya çalıştığınız için yengemle ben size teşekkür etmek istiyoruz. Yengem istedi size yazmamı: şeker hastalarında oluşan ve geç iyileşen yaraların iyileşmesinde yardımcı olan bir ürünü okurlarınızla paylaşmak istedik. Yengemin el ve özellikle ayak parmakları arasında yıllardır geç iyileşen yaralar oluşur. Bir gün benim sivilcelerime iyi gelen bir jeli kullandı kaşıntıya iyi geldiyaralar da kısa sürede iyileşti. Bir yıldır kullanmaya devam ediyor. Bu ürün benim sivilcilerim için kullandığım ve antiseptik özellikli Natty Soft adında bir jel ve sabun. Aslında tüm mantar akne sivilce kaşıntı ve küçük sıyrıklar için de yararlı. İçeriğinde Avustralya'da yetişen Tea Tree Oil (çay ağacı) Anti bakteriel özelliği olan bir bitkiymiş.Bu çayağacı yağı Avustralya yerlileri tarafından yüzyıllardır kullanılıyormuş.


Kozmetik firmaları bu bitkiyi kullanıyorlar. Uzun süre antibiyotik almıştım vücudumda mantar oluşmuş. Natty Soft geçirdi.. Umarım şeker hastaları faydalanabilirler.


Sevgili okurum sağ olun böyle sizin gibi iyiliksever okurlarım olduğu için ne kadar seviniyorum... Bazen bana ilaç tavsiye ediyorum diye doktorlar kızıyorlar ama ben yine de her seferinde doktorunuza sormadan kullanmayındiyorum... hem bu kozmetik bir ürün sayılır değil mi? Tabii şeker hastalığı çok ciddi bir hastalık…ve bazen ayaklarda kangrene dönüşebilecek yaralar açılabiliyor. Elbette her şeyi uzmanına danışmaları gerektiğini biliyorlardır. Amasivilceler için mantar kaşıntıları için kullanılabilir…
Yengenize ve size sevgi ve saygılarımı yolluyorum...