Kanser Bitkisel Tedavisi


Karaciğer kanseri karaciğerdeki hücrelerde görülen anormal büyümedir. Bu anormal büyümeler genellikle tümör olarak adlandırılır.


Yağların sindirilmesini sağlayan safranın üretimini gerçekleştirir. Bedenden zararlı maddelerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Vücuttaki hücreler için yapıtaşı olan pek çok proteinin üretimi karaciğerde yapılır. Bedende enerji olarak kullanılan şeker karaciğerde depolanır.

Kronik hepatit B ve C enfeksiyonları ile karaciğerde yara genellikle aşırı alkol tüketimine ve nadir olarak vücutta demir eksikliğine bağlı olarak ortaya çıkar.

Tedavi yöntemleri karaciğerin bir bölümünün alındığı tümörün bir kısmının veya tamamının uzaklaştılmasını sağlayan ameliyat radyoterapi kriyoterapi dondurma yoluyla tedavi kemoterapi kanser hücrelerini öldürmek ve tümörü küçültmek için antikanser ilaçlarının kullanılması eğer hepatom varsa karaciğer nakli tümörü yok etmek için tümöre alkol veya ilaç enjekte edilmesidir.

Klasik tıbbın yetersiz kaldığı karaciğer kanseri tedavisinde öne çıkan alternatif bitkisel karaciğer kanseri tedavisinde Türkiye’de ve Dünyada en yüksek tedavi başarı oranına sahip Xp Tonic SLS tedavisi görülmektedir.

ALINTIDIR.