General Mobile 5 Plus Ön İnceleme
Android One ekosistemini kullanan General Mobile 5 Plus Barcelona'da düzenlenen MWC 2016'da tanıtıldı. İşte General Mobile 5 Plus ve bize sunduğu özellikler!

22.02.2016 / 18:30

General Mobile 4G modeliyle Android One ekosisteminin en çok satan firması olan General Mobile Google ile beraber Android One ekosistemine ürün geliştirmeye devam ediyor.

General Mobile 5 Plus Barcelona'da düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Uygun fiyatı ve üst seviye teknik özellikleriyle dikkat çeken GM 5 Plus özellikle referans Android sürümünü kullanması ve güncellemeleri hızlıca almasıyla dikkat çekiyor.

Metal çerçevesiyle beraber üst seviye malzeme kalitesiyle gelen General Mobile 5 Plus'ın ön camı Corning Gorilla Glass 4 ile korunuyor.

2.5d teknolojisiyle yanlara doğru ovalleştirilen cam üst seviye amiral gemi modellerini andıran bir ele oturuş pozisyonu sunuyor.

5.5 inç büyüklüğünde ve Full HD IPS ekrana sahip olan General Mobile 5 Plus 401 ppi yoğunluğuna sahip.

General Mobile 5 Plus ile uygun fiyata üst seviye donanım!
Qualcomm'un Snapdragon 617 işlemcisinden gücünü alan General Mobile GM 5 Plus 3 GB RAM 32 GB dahili hafıza ve microSD kart gibi zengin özelliklere sahip.

Cat 7 sınıfı modem ile yüksek bir 4.5 G performansı sunacak olan General Mobile 5 Plus hem stabil arabirimi hem de yüksek donanımıyla başarılı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Çift flaşlı ana flaşlı 13 Megapiksel ön kamera
Önde ve arkada 13 Megapiksel çözünürlüğünde gelişmiş kamera sensörlerinin kullanıldığı General Mobile 5 Plus önde tek LED arkada ise çift LED flaş bizlere sunuyor.

Güçlü batarya ve hızlı şarj
General Mobile 5 Plus 3100 mAh gücünde bir bataryaya sahip. Bu batarya Quick Charge 3.0 ile beraber oldukça hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. Hem güç tasarrufu sunan Snapdragon 617 işlemcisi ve referans Android arabirimi sayesinde az güç tüketecek olan GM 5 Plus hem de hızlı şarj olabiliyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]