Meizu Hafta Sonu Ne Tanıtacak?


Son zamanlarda yıldızı parlayan Çinli teknoloji şirketi Meizu sürpriz bir şekilde Cumartesi günü için lansman düzenleyeceğini açıkladı. Peki Meizu bu etkinlikte ne tanıtacak?16.12.2015 / 19:45

Fiyat performans telefonlarıyla adından sıklıkla söz ettiren teknoloji üreticisi Meizu sürpriz bir şekilde 19 Aralık 2015 günü için bir lansman bildiriminde bulundu. Bu lansmanın süpriz olmasının nedeni Meizu ile ilgili yakın zamanda yapılması planlanan bir lansman sızıntısının bulunmaması.

Yukarıda gördüğünüz afiş Meizu tarafından 19 Aralık 2015 gününe özel olarak yayımlandı. Afişin üzerindeki 900-800-35000 rakamları lansman ile ilgili bazı ipuçları barındırıyor. 900 rakamının altında bulunan tişört görselinden anlaşılacağı üzere katılımcı sayısı belirtiliyor. Diğer iki rakam ile ilgili ise herhangi bir tahmin yürütmek mümkün değil.

Meizu'nun yönetimi tarafından yakın tarihte açıklanan Meizu PRO 5 Mini bu lansmanda tanıtılacak cihazlardan biri olabilir. Bir diğer ihtimal ise geçtiğimiz gün GFXBench'te görünen M57AC kod adına sahip başka bir telefon. Bu iki telefonun tanıtılma ihtimalini bir nebze azaltan konu ise sürenin yeterli olmaması. Bu iki telefonun da 2016 yılının ilk çeyreğinin sonlarına doğru piyasaya sunulması bekleniyor. Bakalım Meizu merakla beklenen lansmanda önemli yenilikler ile karşımıza çıkabilecek mi?

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]