Apple Watch için Şarj Yastığı


Kolunuzdaki asistan Apple Watch’u daha kolay şarj etmek ister misiniz? 279 TL fiyat ile satılan bu manyetik şarj dock’unu sizler için kutudan çıkardık ve denemeler yaptık.


07.12.2015 / 20:00

Apple Watch sahibiyseniz veya satın almayı düşünüyorsanız aklınızdaki soru işaretlerinden biri de saat ile beraber gelen uzun kabloyu taşımanın zorluğu olabilir.

Dünyanın en çok satan akıllı saatinden bir tane de siz almak istiyorsanız çoğu zaman bu kadar uzun kabloya ihtiyacınız olmayacak ve büyük ihtimalle aynı zamanda bir iPhone kullanıcısı olduğunuz için yanınızda taşımanız gereken beyaz kabloların sayısı artacak.

Apple Watch Manyetik Şarj Dock’u Kullandık

Apple resmi olarak mağazasında satışa çıkardığı Apple Watch Manyetik Şarj Dock’u adlı ürünle bu sorunu bir nebze olsun çözmüş gibi görünüyor. 279 TL’ye satılan cihazın kutusunu bu videoda açtık ve ilk deneyimlerimizi paylaştık;

Artıları

- Ofise veya seyahate giderken yanınızda uzun Apple Watch kablosu taşıma karmaşasından kurtuluyorsunuz. Sadece dock taşımak yeterli olacak.
- Kutudan çıkan Lightning kablo diğer iOS cihazları (iPhone iPad iPod) için de kullanılabilir.
- Dik şarj ettiğinizde kol saatiniz başucu saatine dönüşebiliyor.

Eksileri

- Pahalı
- Beraberinde gelen kablo biraz daha kısa olabilirdi.

Not: Cihazı kullanırken böyle bir özelliğin artık iPhone’da olmasının zamanı geldi diye düşündük. iPhone 7’de kablosuz şarj özelliğinin olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]