Trafi İncelemesi


Çevrimdışı toplu ulaşım ve harita için kullanabileceğiniz Trafi uygulamasını inceledik. Toplu taşıma araçlarının zaman ve ücret detaylarının yer aldığı uygulamaya gelin yakından bakalım.


04.12.2015 / 21:00

Çevrimdışı toplu ulaşım uygulaması olan Trafi bir yerden başka bir yere giderken işlerinizi çok kolaylaştıracak. Basit ve hızlı bir arayüze sahip olan uygulamanın boyutu ise 52MB. Google Play Store üzerinden 1 Milyon kez indirilen Trafi 35 Bin kullanıcının verdiği oy ile 4.4 puan almış.

Trafi uygulaması çevrimdışı da çalışabilen sayılı uygulamalardan bir tanesi. Toplu taşıma araçlarının tarife ve zaman detaylarının bulunduğu uygulamada canlı haber paylaşımları içinde bir alan mevcut. Güzergah arama interaktif durak haritası ve gerçek zamanlı harita gibi çeşitli bilgilerin yer aldığı Trafi uygulaması sürekli toplu taşıma kullanan kişilere kolaylık sağlıyor.

6 farklı ülkeyi destekleyen uygulama Türkiye'de de aktif olarak kullanılabiliyor. Ülkemizde İstanbul İzmir Ankara ve Bursa illerini destekleyen uygulama metro ve toplu taşıma gibi araçlarda kullanılabiliyor. Uygulama gitmek istediğiniz durağı veya adresi yazdığınızda hangi araçla gidebileceğinizi ve ne kadar ücret ödeyeceğinizi size gösteriyor. Çevrimdışı özelliği olarak sadece tarifeler özelliği kullanılabilen uygulamada güzergah araması yapılamıyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]