Korindon - Müzik İncelemesi


Korindon tarafından geliştirilen Korindon Müzik uygulamasını sizler için inceledik. Bir nevi sosyal müzik uygulaması olan Korindon - Müzik hakkında detaylar haberimizde.


25.11.2015 / 21:00

Korindon tarafından geliştirilen Korindon Müzik uygulamasını sizler için inceledik. Üniversite öğrencileri tarafından geliştirilen online müzik paylaşma uygulaması oldukça sade bir arayüze sahip. Google Play Store'a kısa bir süre önce eklenen uygulama 100 küsür indirme sayısına sahip. Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich ve üzeri sürümler ile çalışan uygulama 4.2 MB bir boyuta sahip.

Korindon Müzik uygulaması dinlediğiniz müzikleri paylaşabileceğiniz bir sosyal platform olmayı hedefliyor. Dinlediğiniz müzikleri profilinizde yayınlayabildiğiniz uygulamada takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı içerikleri de görüntüleyebiliyorsunuz.

Oldukça yeni olan Koridon Müzik uygulaması çok az bir kullanıcıya sahip. Korindon Müzik uygulamasının alanında henüz benzeri yok. Yeni olduğu için eksikleri bulunan uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]