Mindly-Akıl Haritası İncelemesi


Dripgrind tarafından geliştirilen Mindly-Akıl Haritası uygulamasını sizler için inceledik. Yapacağınız işleri haritalandırmaya yarayan uygulama hakkında detaylar haberimizde.


20.11.2015 / 21:00

Dripgrind tarafından geliştirilen Mindly-Akıl Haritası uygulaması yapmanız gereken işleri haritaya dökmenize yarıyor. Oldukça renkli ve şık bir tasarıma sahip olan Mindly 8.7 mb boyutunda. Google Play Store'da 100 bin kere indirilen bu uygulama 4.5 puan'a sahip. Android 4.4 Kitkat ve üzeri sürümler ile uyumlu çalışan bu uygulamaya gelin yakından bakalım.

Mindly uygulaması genel olarak bilgisayar programcılarının kullandığı algoritma yapısına oldukça benziyor. Yapılacak işlemlerinizi başlıklar oluşturarak sınıflandırmanızı sağlayan Mindly size bir harita sunuyor. Mindmap ismi verilen bu harita sayesinde girdiğiniz bütün bilgileri bir harita şeklinde görüntüleyebiliyorsunuz.

Oldukça renkli bir arayüze sahip olan Mindly uygulamasında girdiğiniz kategorilere resim veya link ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede görsel olarak da zenginleştirebildiğiniz haritanız size büyük bir yardımcı oluyor. Uygulamanın olumsuz yönlerinden biraz bahsedecek olursak ücretsiz sürümünde size sadece 3 tane ana dosya oluşturma imkanı sunuyor. Daha fazla dosya oluşturarak çalışmak isterseniz 1699 TL ödeyerek tam süreme geçebilirsiniz. Tam sürüm ile gelen özelliklerden bir tanesi de oluşturdunuz maddeler arasında size arama seçeneği sunması. Ücretsiz sürümünün de gayet yeterli olduğunu düşünürsek oldukça başarılı bir akıl haritası uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]