Samsung'dan İki Farklı Galaxy S7!


Samsung'un yeni amiral gemi modeli Galaxy S7 hakkında ilk iddialar gelmeye başladı. Ortaya çıkan raporlara göre Samsung karşımıza iki farklı Galaxy S7 modeliyle çıkacak. İşte detaylar...


09.09.2015 / 17:00

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung Mart ayında Galaxy S6 modelini tanıtmıştı. Ağustos ayında ise Galaxy Note serisinin en yeni üyesi Galaxy Note 5 modeline resmiyet kazandıran Samsung şimdilerde ise S serisinin en yeni üyesi Galaxy S7 için hazırlıklara başlamış durumda.

Samsung İki Farklı Galaxy S7 Hazırlıyor!
Bir süredir Qualcomm'un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 820 ile ismi anılan Galaxy S7 yeni bir iddiayla daha gündeme geldi. Güney Koreli Asia Today sitesinin haberine göre Samsung yeni amiral gemi modeli Galaxy S7 için iki farklı modelle karşımıza çıkacak.

İddia edilene göre Galaxy S7 5.2 inç ve 5.8 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahip iki farklı versiyon şeklinde tanıtılacak. Bu iki versiyonun farkları ise sadece ekran ve batarya tarafında olacak.

Ayrıca rapora göre Galaxy S7 ilk defa geçtiğimiz günlerde tanıtılan Sony Xperia Z5 Premium modelin gördüğümüz 4K ekran ile bizleri selamlayacak. Ancak 4K çözünürlüğün her iki modelde de kullanılması beklenmiyor.

İddialara göre 4 GB RAM ile gelmesi beklenilen Galaxy S7 oldukça agresif bir donanımla gelecek. Ayrıca Samsung'un bugün tanıttığı akıllı telefonlar için 6 GB RAM'in ise Galaxy Note 6 modelinde yer alması bekleniyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]