Çift Simli Galaxy Note 5 Ön Siparişte


Çift sim kartlı Galaxy Note 5 ön siparişe açıldı ve yakında tüm dünyada satışa çıkacak. Ayrıca Galaxy Note 5 Duos'la ilgili yeni bilgiler geldi. Ayrıntılar haberimizde.


17.08.2015 / 21:00

Samsung Galaxy Note 5'in çift sim kartlı versiyonunu piyasaya çıkarmak için zaman kametmedi! Bugün cihazın ön siparişe açıldığı haberi geldi.

Çift sim kartlı Galaxy Note 5 şu an Filipinler'de ön siparişe açıldı. Daha önceki çift sim kartlı Note akıllı telefonları sadece belirli ülkelerde satışa çıksa da bu sefer çift simli Note 5'in dünya çapında piyasaya çıkacağı söyleniyor.

Ayrıca Tayvan'dan gelen bilgiler ise Galaxy Note 5'in çift sim kartlı versiyonunda microSD desteği bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak. Sağlam kaynaklardan geldiği söylenen haberde çift simli Galaxy Note 5'te microSD desteğinin yer almayacağına işaret ediliyor.

Galaxy Note 5 Duos'ta microSD desteği!

Bunun yanında bir başka bilgi ise Galaxy Note 5 Duos'un hem çift sim kart hem de microSD desteği ile geleceği yönünde. Görünüşe göre daha fazla depolama alanı isteyen kullanıcıların derdine Galaxy Note 5 Duos deva olacak.

Gelen bu haberle birlikte aylardır süren Galaxy Note 5'te microSD desteği yer alacak söylentileri de son bulmuş oldu. Bu gelişmeden sonra bulut depolama sistemi Galaxy Note 5 kullanıcıları için bir hayli önem taşıyacak.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]