Bitmeyen Şarjı ile MisFit Flash


Bir akıllı bileklik hayal edin; şarjı en az 6 ay gitsin... MisFit Flash ile bu mümkün...

28/07/2015 16:32

Akıllı bileklikler son dönemde oldukça popüler. Buınun en büyük sebebi ise birçok kişinin spor yapması ve bu yaptıkları sporların istatiksel olarak bir veri bankasında tutulmasını istemeleri. Bir kişi bu gün ne kadar yürüdüyse ya da koştuysa ertesi gün bunun daha üstüne çıkmak istiyor ve bunun da bir rakamsal değer olarak ifade edilmesini talep ediyor. Akıllı bileklikler ile telefonlarımızın eşleştirilmesi ise bu noktada kullanıcıların tüm isteklerini karşılayabiliyor.

Sırf bu sebepten dolayı akıllı bileklikler son dönemde oldukça popüler. Akıllı bilekliği olan kişilerse "akıllı bilekliğim acaba doğru ölçüm yapıyor mu?" derdine düşmüş durumda. Birçok okuyucumuzun da bu noktada bize soru sorduğunu görmekteyiz.

Akıllı bilekliğinizin doğru ölçüm yapıp yapmadığı sorusuna kocaman bir HAYIR! demek zorudayız. Zira üstteki fotoğraf aynı gün takılmış iki farklı giyilebilir ürünün ölçtüğü rakamlar... Bu durumun neden kaynklandığını inceleme videomuzu izlediğinizde anlayabileceksiniz.

MisFit Flash son dönemde incelediğimiz en başarılı ürünlerden birsi oldu. 6 ay giden şarj süresi sayesinde MisFit Flash rakiplerinden oldukça önde yer alıyor. Arka kapağı açtığınızda pile ulaşabiliyor ve her yerde satılan bu pili rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]