OnePlus 2'nin Özellikleri ve Tasarımı Sızdı!


Yılın en fazla merak edilen akıllı telefonu OnePlus 2 hakkında yeni sızıntılar geldi. Amiral gemisi katili adayı OnePlus 2’nin son şekillenen özellikleri ve tasarımı haberimizde.

27.07.2015 / 20:30

OnePlus 2 modeli için geri sayım başladı. Bugün tanıtılacak olan OnePlus 2 hakkında şimdiye kadar farklı farklı AnTuTu sonuçları yayınlanmıştı. OnePlus 2’nin tanıtımına saatler kala bir sızıntı da Geekbench testinden geldi. OnePlus 2’nin işlemci RAM kamera ve ekran özellikleri Geekbench ile gözler önüne seriliyor.

OnePlus 2 Özellikleri Nasıl Olacak?

Geekbench’te ortaya çıkan OnePlus 2 için amiral gemisi katili olmaya en yakın aday diyebiliriz. OnePlus 2’nin son şekillenen özellikleri ise şöyle; 8 çekirdekli 1.7 GHz hızında çalışan Snapdragon 810 yonga seti Adreno 430 grafik birimi 4 GB RAM 4K video kaydı yapma özelliğine sahip 13 Megapiksel çözünürlüğünde arka kamera 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekran 5 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera ve Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemi.

OnePlus 2 Geekbench sızıntısının telefonun son şekillenen özelliklerini gözler önüne serdiğini söyleyebiliriz. Bakalım OnePlus bizleri ters köşe yapıp çok farklı özellikler ile karşımıza çıkacak mı?

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]