Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ Sızdırıldı


Kısa süre içinde duyurulması beklenen Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+'a ait görüntüler sızdırıldı. Fotoğraflarda her iki cihazın tasarımını ve açılış ekranlarını görebiliyoruz.

23.07.2015 / 17:15

Şu sıralar mobil gündemin üst sıralarında Samsung'un birkaç hafta içerisinde duyurmayı planladığı Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ yer alıyor. Her geçen gün bu cihazlarla ilgili yeni bilgiler gelirken bu sefer de bu cihazlara ait yeni görüntüler sızdırıldı. Bugün internete düşen görüntüler sayesinde Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+'ın tasarımlarını ve açılış ekranlarını görebiliyoruz.

Cihazların açılış ekranlarının görüntüleri cihazların çıkışlarına kadar değişikliğe uğrayabilir ancak görüntülerde gördüğümüzden çok da farklı bir şeyle karşılaşmayacağımızı hatırlatalım.

Sızan bu görseller sayesinde açılış ekranlarının yanı sıra her iki akıllı telefonun da tasarımlarını görme şansı yakaladık. Galaxy S6 Edge+'ın Galaxy S6 Edge'in bir miktar daha genişletişmiş bir versiyonu olacağı bilindiğinden telefonun tasarımı pek şaşırtıcı olmadı. Galaxy Note 5'in ise tasarım konusunda Galaxy S6 Duo'dan büyük oranda esinlendiğini ve ortaya oldukça şık bir dizayn çıktığını görebiliyoruz.

Samsung'un Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+'ı bir aydan kısa bir süre içerisinde resmi olarak tanıtması bekleniyor. Söylenenlere göre her iki akıllı telefon 21 Ağustos'tan itibaren piyasaya sürülecek.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]