One M8 Android M Güncellemesini Alacak mı?HTC One M8 için Android M güncellemesi gelecek mi sorusuna bugün resmi kaynaklardan cevap geldi. İşte merak edilen Android M güncelleme sorusunun cevabı.

15.07.2015 / 15:00

HTC'nin geçtiğimiz yıl tanıttığı amiral gemisi olarak nitelendirilen One M8 modeli Android 5.0 Lollipop güncellemesini hızlı bir şekilde almıştı. Firmanın 2015 yılına One M9 modeli ile giriş yapması güncelleme önceliğini yeni modeline vereceği algısı yarattı. Bu yüzden Google I/O etkinliğinde tanıtılan Android M güncellemesinin One M9’a gelmesine kesin gözüyle bakılıyordu. One M8 için Android M güncellemesi ise merak konusuydu.

One M8 için Android M Gelecek!


HTC ürün sorumlusu Mo Versi bu algıları yıkmak ve HTC’nin hala One M8 modeline güncelleme desteğini vereceğini belirtmek için “One M8’e Android M güncellemesi gelecek mi?” sorusuna cevap verdi.

Mo Versi’nin cevabı One M8 kullanıcılarını sevindirecek! Twitter üzerinden verilen cevaba göre One M8 Android M güncellemesini alacak.

HTC’nin amiral gemisi modelleri için güncelleme desteğini 2 yıl boyunca sunma politikasını hatırlayacak olursak bu durumun pek sürpriz olmadığını söyleyebiliriz. Asıl önemli olan nokta Android M güncellemesinin sunulup sunulmayacağı değil ne kadar hızlı sunulacağı olmalı.

Android M güncellemesinin final sürümü daha çıkmadı. 2015 yılının sonuna doğru netlik kazanacak olan Android M için bakalım HTC One M8’i Android M sürümüne hızlı bir şekilde güncelleyecek mi?

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]