Galaxy S6 Swarovski Kılıflar Türkiye’de!


Swarovski Samsung’un yeni cep telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için kılıf tasarımlarını Türkiye’de satışa sundu. İşte Galaxy S6 modelleri ile uyumlu Swarovski kılıflarının fiyatı.

07.07.2015 / 14:30

Yüksek kalitede mücevher dendiği zaman akla ilk gelen markalardan biri olan Swarovski Samsung ile uzun süredir özel ürünler konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Markanın yaptığı son özel tasarımlar ise Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için oldu.

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve S6 edge için Swarovski ile işbirliğine gitti. İşbirliği kapsamında Swarovski’nin özel taşlarıyla süslenerek tasarlanan kılıflar Türkiye’deki kullanıcılarla buluşuyor.

Birden fazla rengi bulunan Swarovski tasarımı koruyucu kristal alaşımlı kılıflar akıllı telefonların diğerlerinden ayrışmasını sağlıyor.

Galaxy S6 Swarovski Kılıf Fiyatı Ne Kadar?

Özel Swarovski taşlarla donatılmış koruyucu kılıf Temmuz’un üçüncü haftasından itibaren 299 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunulacak. Galaxy S6 ile uyumlu Swarovski kılıflar hem telefonu koruyor hem de çok şık bir görünüm sağlıyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]